Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Španělský gin MG v novém kabátě

9. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  951 x

Plně autentický španělský gin MG se nově objevuje v distribuci společnosti Premier Wines & Spirits. Vychutnat si ho můžete rovnou ve dvou variantách – London Dry MG Gin Original a MG Gin Rosa, 100% přírodní růžový destilát, jehož barvu má na svědomí macerace šťavnatých čerstvých jahod. Nově se také převlékl do nového designu lahve.

Španělský gin MG v novém kabátěŠpanělský gin MG v novém kabátě

Receptura ginu pochází z roku 1940 a sází na autenticitu, tradici a ručně sbírané jalovcové bobule. Historie destilerie MG ginu sahá až do roku 1835. Gin se v ní začal vyrábět v roce 1940, jako v jedné z prvních destilerií v celém Španělsku. Již více než 3 generace se zasloužily o tradiční přístup k destilaci. Kromě respektu k tradici s sebou MG Gin nese také svou vlastní filozofii založenou na autenticitě a opravdovosti. Věří, že jeho příznivci se nepotřebují vydávat za někoho jiného – jedineční jsme takoví, jací jsme doopravdy. Na stejném konceptu je založena i výroba MG Ginu.

MG Gin Original

Ručně vyráběný MG Gin Original je založený na tradičním destilátu z pšenice a vyrábí se podle receptury z roku 1940. Jde o gin následující tradice, který je ručně vyráběný a jeho destilace probíhá v kotlích. Na celý proces osobně dohlíží, dokonce si pěstují i vlastní jalovec. Také osobitý design lahve odkazuje k čistotě a jednoduchosti. Skrývá v sobě čirý, průzračný gin s lehkými metalickými odlesky, jehož elegantní buket je plný jalovce. Samotný destilát je chutný s příjemnými tóny jalovce. Delikátní MG Gin Original je jemný, plný a elegantní.

MG Gin Original zakoupíte na www.1er.cz od 499 Kč.

MG Gin Rosa

Nekompromisních 100 % surovin pochází z přírodních zdrojů, jde o ingredience bez jakýchkoliv aditiv. Nádherně růžový MG Gin Rosa je charakteristický zejména díky macerátu čerstvých aromatických jahod. Tento krásně růžový gin má jasnou a čistou barvu. V jeho aroma se snoubí tóny čerstvých jahod a jalovce lehce doplněné citrusy. V chuti se mísí paleta čerstvosti, jemnosti a lehkých sladších tónů doplněných o svěží chuť jahod.

MG Gin Rosa zakoupíte na www.1er.cz od 499 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist