Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Španělský gin MG v novém kabátě

9. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  450 x

Plně autentický španělský gin MG se nově objevuje v distribuci společnosti Premier Wines & Spirits. Vychutnat si ho můžete rovnou ve dvou variantách – London Dry MG Gin Original a MG Gin Rosa, 100% přírodní růžový destilát, jehož barvu má na svědomí macerace šťavnatých čerstvých jahod. Nově se také převlékl do nového designu lahve.

Španělský gin MG v novém kabátěŠpanělský gin MG v novém kabátě

Receptura ginu pochází z roku 1940 a sází na autenticitu, tradici a ručně sbírané jalovcové bobule. Historie destilerie MG ginu sahá až do roku 1835. Gin se v ní začal vyrábět v roce 1940, jako v jedné z prvních destilerií v celém Španělsku. Již více než 3 generace se zasloužily o tradiční přístup k destilaci. Kromě respektu k tradici s sebou MG Gin nese také svou vlastní filozofii založenou na autenticitě a opravdovosti. Věří, že jeho příznivci se nepotřebují vydávat za někoho jiného – jedineční jsme takoví, jací jsme doopravdy. Na stejném konceptu je založena i výroba MG Ginu.

MG Gin Original

Ručně vyráběný MG Gin Original je založený na tradičním destilátu z pšenice a vyrábí se podle receptury z roku 1940. Jde o gin následující tradice, který je ručně vyráběný a jeho destilace probíhá v kotlích. Na celý proces osobně dohlíží, dokonce si pěstují i vlastní jalovec. Také osobitý design lahve odkazuje k čistotě a jednoduchosti. Skrývá v sobě čirý, průzračný gin s lehkými metalickými odlesky, jehož elegantní buket je plný jalovce. Samotný destilát je chutný s příjemnými tóny jalovce. Delikátní MG Gin Original je jemný, plný a elegantní.

MG Gin Original zakoupíte na www.1er.cz od 499 Kč.

MG Gin Rosa

Nekompromisních 100 % surovin pochází z přírodních zdrojů, jde o ingredience bez jakýchkoliv aditiv. Nádherně růžový MG Gin Rosa je charakteristický zejména díky macerátu čerstvých aromatických jahod. Tento krásně růžový gin má jasnou a čistou barvu. V jeho aroma se snoubí tóny čerstvých jahod a jalovce lehce doplněné citrusy. V chuti se mísí paleta čerstvosti, jemnosti a lehkých sladších tónů doplněných o svěží chuť jahod.

MG Gin Rosa zakoupíte na www.1er.cz od 499 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist