Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Špendlíková Kleiner Wild Pin úspěšná na soutěži v Německu

20. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1050 x

Distillery Kleiner, rodinný producent ultraprémiových ovocných destilátů z Prostějovska, získal první místo v mezinárodní soutěži lihovin Stuttgart International Spirits Competition. Originální špendlíková pálenka Kleiner Wild Pin si přiváží rovnou dvojitou zlatou medaili z kategorie ovocných destilátů.

Špendlíková Kleiner Wild Pin úspěšná na soutěži v NěmeckuŠpendlíková Kleiner Wild Pin úspěšná na soutěži v Německu

Ovoce, ze kterého je špendlíková pálenka Kleiner Wild Pin vyráběna, pochází z divoce rostoucích stromů z úrodné Hané, a je sklízena ručně. Právě ryze přírodní původ surovin, které musí být v prémiové kvalitě, je jedním z pilířů výjimečnosti ovocných pálenek této značky.

V Distillery Kleiner vyrábíme pálenky té nejvyšší kvality, založené čistě na lokálním ovoci. Těší nás, že náš důraz na kvalitu vstupních surovin, nezvykle dlouhou dobu kvašení a třístupňovou destilaci s přesností chirurgické operace oceňují nejen nejlepší restaurace světa, ale také porotci v anonymních degustačních soutěžích v zahraničí,“ komentuje úspěch Jan Kleiner, spoluzakladatel Distillery Kleiner.

Během dvoudenní degustační soutěže Stuttgart International Spirits Competition se před porotou tvořenou nejen zkušenými odborníky z Evropy i Spojených států, ale také mladými příznivci nových trendů a inovací v oboru, utkaly lihoviny v sedmi kategoriích – rumy, giny, whisky, koktejly, skotská, další lihoviny a ovocné destiláty.

Značku Distillery Kleiner založili v roce 2002 manželé Jan a Růžena Kleinerovi. V roce 2017 se stala součástí Palírny U Zeleného stromu, která pro ni vytváří zázemí v oblasti obchodu a exportu. Díky tomuto spojení se zakladatelé mohou plně soustředit na výrobu a vývoj nových produktů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist