Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stará myslivecká získala 65 000 korun pro Movember

1. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  963 x

Palírna U Zeleného stromu podpořila v průběhu listopadu se svojí značkou Stará myslivecká RESERVE kampaň Movember, zaměřenou na boj proti rakovině prostaty. Z prodeje Staré myslivecké RESERVE, sbírky mezi zaměstnanci a z dalších aktivit putuje na podporu Movember částka přes 65 000 tisíc korun.

Stará myslivecká získala 65 000 korun pro MovemberStará myslivecká získala 65 000 korun pro Movember

Výtěžek z našich aktivit na podporu hnutí Movember poslouží k nákupu přístrojového vybavení urologických pracovišť,“ uvedl brand manažer značky Boris Rajdl.

O získanou sumu se zasloužila zejména akce Palírny U Zeleného stromu v českých hospodách. Palírna totiž věnovala na prevenci rakoviny prostaty 10 korun z každé lahve Staré myslivecké RESERVE, která se v listopadu v českých restauracích prodala. Hosté v gastronomii tak svými objednávkami Staré myslivecké RESERVE „vydělali“ pro Movember 62 380 korun. Pro hosty v gastronomii, kteří se do kampaně rozhodli zapojit, připravila palírna rovněž speciální obličejové karty s krásným zakrouceným knírem, rozdávaly se i nalepovací kníry. Navíc se ke sbírce připojili i zaměstnanci Palírny U Zeleného stromu, kteří mezi sebou vybrali do speciální Movember „kasičky“ sumu další necelé 2 tisíce korun.

K podpoře Movemberu se přidal i management palírny v čele s generálním ředitelem Pavlem Kadlecem. Mužští členové vedení v průběhu listopadu pěstovali pod nosem pořádný knír a generální ředitel Pavel Kadlec navíc odsloužil pracovní směnu ve známé ústecké restauraci Na Rychtě. Svoji číšnickou „mzdu“ 1 500 korun rovněž poukáže Movemberu.

Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. Století. Základ Staré myslivecké tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Vedle oblíbené Staré myslivecké originál vyzrála k dokonalosti ušlechtilejší RESERVE. Unikátní výrobní postup dvojího zrání ve vybraných sudech z bílého dubu po dobu čtyř let je to, co odlišuje Reserve od známější Staré myslivecké originál. Loni se Stará myslivecká stala nejdynamičtější lihovinou v České republice s meziročním růstem prodejů v obchodech (off trade) o více než 50 %

Palírna U Zeleného stromu s 500 letou tradicí výroby lihovin je 2. největší domácí likérkou. V loňském roce dosáhla tržeb 1,4 miliardy korun a neauditovaného zisku 22 milionů korun.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist