Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stará myslivecká získala 65 000 korun pro Movember

1. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  1253 x

Palírna U Zeleného stromu podpořila v průběhu listopadu se svojí značkou Stará myslivecká RESERVE kampaň Movember, zaměřenou na boj proti rakovině prostaty. Z prodeje Staré myslivecké RESERVE, sbírky mezi zaměstnanci a z dalších aktivit putuje na podporu Movember částka přes 65 000 tisíc korun.

Stará myslivecká získala 65 000 korun pro MovemberStará myslivecká získala 65 000 korun pro Movember

Výtěžek z našich aktivit na podporu hnutí Movember poslouží k nákupu přístrojového vybavení urologických pracovišť,“ uvedl brand manažer značky Boris Rajdl.

O získanou sumu se zasloužila zejména akce Palírny U Zeleného stromu v českých hospodách. Palírna totiž věnovala na prevenci rakoviny prostaty 10 korun z každé lahve Staré myslivecké RESERVE, která se v listopadu v českých restauracích prodala. Hosté v gastronomii tak svými objednávkami Staré myslivecké RESERVE „vydělali“ pro Movember 62 380 korun. Pro hosty v gastronomii, kteří se do kampaně rozhodli zapojit, připravila palírna rovněž speciální obličejové karty s krásným zakrouceným knírem, rozdávaly se i nalepovací kníry. Navíc se ke sbírce připojili i zaměstnanci Palírny U Zeleného stromu, kteří mezi sebou vybrali do speciální Movember „kasičky“ sumu další necelé 2 tisíce korun.

K podpoře Movemberu se přidal i management palírny v čele s generálním ředitelem Pavlem Kadlecem. Mužští členové vedení v průběhu listopadu pěstovali pod nosem pořádný knír a generální ředitel Pavel Kadlec navíc odsloužil pracovní směnu ve známé ústecké restauraci Na Rychtě. Svoji číšnickou „mzdu“ 1 500 korun rovněž poukáže Movemberu.

Stará myslivecká je zcela unikátním ryze českým nápojem, jehož historie sahá do začátku 16. Století. Základ Staré myslivecké tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Vedle oblíbené Staré myslivecké originál vyzrála k dokonalosti ušlechtilejší RESERVE. Unikátní výrobní postup dvojího zrání ve vybraných sudech z bílého dubu po dobu čtyř let je to, co odlišuje Reserve od známější Staré myslivecké originál. Loni se Stará myslivecká stala nejdynamičtější lihovinou v České republice s meziročním růstem prodejů v obchodech (off trade) o více než 50 %

Palírna U Zeleného stromu s 500 letou tradicí výroby lihovin je 2. největší domácí likérkou. V loňském roce dosáhla tržeb 1,4 miliardy korun a neauditovaného zisku 22 milionů korun.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist