Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Starou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahvi

5. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  1994 x

Stará myslivecká RESERVE z produkce Palírny U Zeleného stromu se od konce listopadu nově objevuje v obchodech v lahvi z čirého skla, která nahradí tradiční zelenou. Průhledná lahev dá vyniknout nádherné barvě a podtrhne exkluzivní charakter Staré myslivecké RESERVE.

Starou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahviStarou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahvi

Chceme Starou mysliveckou RESERVE více vizuálně odlišit od tradiční Staré myslivecké Original, která bude i nadále v charakteristické zelené lahvi. Věříme, že v lahvi z čirého skla lépe vynikne zlatavá barva, dosažená čtyřletým zráním v dubových sudech. Sami spotřebitelé oceňují jedinečnou jemnost tohoto produktu, který podle nich snese srovnání s jakýmikoli špičkovými výrobky, například v kategorii whisky. Každý nyní bude moci ocenit její nádhernou plnou barvu,“ uvedl manažer značky Stará myslivecká Boris Rajdl.

Stará myslivecká RESERVE s čirou lahví se na regálech postupně objevuje již od listopadu. Současně s tím rozjela Palírna U Zeleného stromu pro podporu značky i televizní reklamní kampaň. V průběhu listopadu se navíc značka výrazně zapojila do kampaně Movember zaměřené na boj s rakovinou prostaty. Symbolem tohoto projektu je knír, kterým se pyšní také myslivec z etikety obou variant Staré myslivecké. Palírna U Zeleného stromu věnovala na boj proti rakovině 10 korun z každé prodané lahve Staré myslivecké RESERVE v restauracích a vybraných obchodních řetězcích.

Stará myslivecká RESERVE je vyrobená podle originální české receptury, jejíž tradice sahá až stovky let do minulosti. Základ tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Při výrobě Staré myslivecké RESERVE se navíc používá speciální postup založený na dvojím zrání v dubových sudech. Celkově destilát leží v dubu 4 roky, čímž se harmonicky sladí s přírodními maceráty ze sušeného ovoce. Výsledkem je kultivovaný nápoj s jemnou a dokonale vyváženou chutí s hřejivým dotekem sadového ovoce.

Stará myslivecká patří do TOP 10 nejprodávanějších značek lihovin na českém trhu. V loňském roce se značka stala vůbec nejrychleji rostoucí lihovinou v maloobchodním sektoru, když její prodeje meziročně vzrostly o více než 50 %.

Zdroj: Tiskové zprávy

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist