Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stock Plzeň Božkov bude podporovat restaurace a bary

9. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  1266 x

Společnost STOCK Plzeň – Božkov spojila své síly s advokátní kanceláří CEE Attorneys a Storyous, aby podpořila gastronomické provozy v nelehké době vládních omezení, kdy mohou fungovat velice omezeně. Startuje projekty zaměřené na právní pomoc, generování zisků provozoven i motivaci české barmanské komunity.

Stock Plzeň Božkov bude podporovat restaurace a baryStock Plzeň Božkov bude podporovat restaurace a bary

Pro gastronomické podniky vzniká pod záštitou STOCK Plzeň - Božkov projekt zajišťující právní podporu ve spolupráci s advokátní kanceláří CEE Attorneys, který má přispět k lepší orientaci v aktuálních vládních opatřeních. Prostřednictvím živého webináře, který proběhne 9. dubna od 14 hodin, a komplexního manuálu se tak mohou podnikatelé bezplatně dotazovat a získávat praktické informace v problematice v pracovněprávního odvětví, smluvních vztazích a uplatnění nároků vůči státu. „Snažíme se podnikatelům v gastronomii zprostředkovat co nejvíce praktických informací, díky nimž se snáze zorientují v rozsáhlých vládních ujednáních. Cílem poradenství je podpořit podnikatele v tomto složitém období a pomoci jim se zorientovat v tom, na jakou podporu mají nárok a jak konkrétně ji mohou využít, aby co nejsnáze překlenuli toto složité období,“ komentuje projekt Tomáš Hejkal, marketingový ředitel STOCK Plzeň – Božkov. „Velmi nás těší, že nás společnost STOCK oslovila s tímto skvělým projektem. Jako jedna z mála advokátních kanceláří na trhu se oblasti gastronomie věnujeme dlouhodobě a jsme proto rádi, že i my můžeme pomoci gastronomickým provozům v této složité době, doplňuje Martina Schützová, Partnera advokátní kanceláře CEE Attorneys a vedoucí její gastronomické sekce. Všechny právní informace a video z webináře budou následně zveřejněné na webové stránce www.fernetstock.cz/webinar.

Vedle poradenství se STOCK Plzeň – Božkov zaměřil na schopnost inovativně generovat zisky v době, kdy nemají provozovny možnost generovat profit standardně. Společnost podporuje partnera projektu Storyous, který spouští platformu lunchnext.com/cz/, na němž budou spotřebitelé moct nakupovat vouchery na konzumaci do zapojených podniků. „Prodej voucherů má za úkol zmírnit negativní finanční dopady pro podniky. Zakoupením voucherů pomohou spotřebitelé jednak podpořit restaurace, bary a další gastronomické zařízení, zároveň tak mají příležitost darovat někomu zážitek v podobě volné konzumace ve vybraném podniku,“ vysvětluje princip nákupu Alexander Suja, Group Brand Manažer STOCK Plzeň – Božkov. Podnikatelé v gastronomii jsou po registraci do platformy schopni jednoduše generovat a sdílet vouchery přes své on-line kanály. Po nákupu získá zákazník unikátní kód a peníze se přes Stripe, externí platební řešení, převedou přímo na účet podnikatelského subjektu.

Dalším krokem ke zmírnění finančních dopadů gastronomických provozoven je podpora těch, které jsou schopny vydávat objednávky přes „okýnkový prodej“ anebo přímým doručováním zákazníkům. Iniciativa vytvořená také ve spolupráci se Storyous s názvem #zachrangastro zviditelňuje podniky na webových stránkách kde-se-najim.cz. Na tyto stránky zavede uživatele zároveň prolink z informačního webu zachrangastro.cz. Webový portál propojuje informace určené jak pro odborníky v gastronomii, tak pro zákazníky provozoven hledající tipy, jak podpořit své oblíbené podniky.

Na podporu barmanské komunity připravuje STOCK Plzeň – Božkov pravidelné videorozhovory se světovými barmany. „Ve spolupráci s portálem www.atbars.com se chystáme rozjet pravidelné videorozhovory s ikonami barmanské branže, které nám pomohou pozvednout a namotivovat místní barmanskou komunitu.  Moderátor Víťa Cirok povede rozhovory odlehčenou formou a zaměří se na doporučení v této nelehké situaci a obecně predikci dalšího vývoje barmanství. Prozatím máme vytipovaných 12 špičkových barmanů,“ vysvětluje podrobnosti k iniciativě organizátor videorozhovorů, Whisky Ambassador STOCK Plzeň – Božkov Michal Marešovský.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist