Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Stock se zapojuje do další iniciativy na podporu restaurací

27. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  1101 x

Společnost STOCK Plzeň – Božkov se necelý týden po spuštění vlastního projektu cíleného na podporu gastronomických provozů s názvem 'Nenecháme vás v tom' rozhodla podpořit projekt 'Zachraň svou hospodu', který má provozovatelům zařízení zajistit příjem v současné situaci, kdy je jejich provoz velmi omezen nebo zastaven. V projektu je aktuálně registrováno více než 2 000 podniků ohrožených ekonomickou ztrátou ovlivněnou omezením provozu a využívají možnost prodávat vouchery pro generování alespoň částečných zisků po dobu omezení.

Stock se zapojuje do další iniciativy na podporu restauracíStock se zapojuje do další iniciativy na podporu restaurací

Partnerstvím na projektu vloží STOCK Plzeň – Božkov finanční prostředky určené na organizaci celého systému a marketingovou podporu projektu. Cílem společnosti je přispět k zajištění zisku gastronomickým zařízením, které jsou momentálně zcela nebo částečně uzavřené. Projekt dává podnikatelům možnost registrovat se do platformy určené k vytváření voucherů, kterými zákazníci svým nákupem pomohou podniku zajistit alespoň částečný ekonomický přínos a pokrýt tak část provozních nákladů. Tento projekt není jediný, kterým se STOCK Plzeň – Božkov snaží gastronomické podniky v nelehké době podpořit. „Před týdnem jsme iniciovali živou právní poradnu podnikatelům prostřednictvím webináře ve spolupráci s advokátní kanceláří CEE Attorneys. Záznam jsme umístili na stránky fernetstock.cz/webinar pro možnost jejího zpětného zhlédnutí. V rámci projektu 'Nenecháme Vás v tom' se snažíme podpořit i komunitu barmanů prostřednictvím rozhovorů se světovými barmany, které jsou pravidelně publikovány na webu atbars.com. Krom toho jsme se stali partnery iniciativy #zachrangastro fungující pod hlavičkou Storyous, která působí podobně jako projekt 'Zachraň svou hospodu', jehož jsme se stali partnery nyní. Snažíme se ze všech sil podporovat v této nelehké době gastronomické podniky a podpořit příliv alespoň části ušlých tržeb,“ dokumentuje aktuálně probíhající aktivity společnosti STOCK Plzeň – Božkov marketingový ředitel Tomáš Hejkal.

Za projektem 'Zachraň svou hospodu', který vznikl na přelomu března a dubna, stojí Český svaz pivovarů a sladoven, k jehož iniciativě se rázem připojila řada českých pivovarů i dalších partnerů. Jejich finanční podpora zabezpečuje chod celé platformy a prostor pro reklamu. Mimo to se aktivně podílí na komunikaci celého projektu i komunikaci s podnikateli, kteří hledají podpůrné prostředky pro záchranu svých provozoven. Veškeré peníze za nákup voucherů putují od zákazníka přímo na účet vybraného podniku. Vouchery vydané v rámci projektu 'Zachraň svou hospodu' mají platnost do konce roku 2020.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist