Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Stoli Ukraine

26. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  155 x

Oblíbená lotyšská vodka Stoli je nyní k dostání v exkluzivní limitované edici Stoli Ukraine. Jedná se pouze o omezené množství, proto neváhejte s jejím pořízením. Veškerý výtěžek z této limitky jde na pomoc Ukrajině, zahřeje vás tedy nejen skvělá vodka na jazyku, ale i dobrý pocit na srdci.

Stoli UkraineStoli Ukraine

Vodka Stoli Ukraine přichází na český trh. Jedná se o limitku, která je k dispozici jen v omezeném množství lahví. Z aktivit pořádaných kolem této edice jdou peníze právě na válkou zasaženou Ukrajinu, a to až do výše neuvěřitelného 1 milionu dolarů.

Finanční podpora je realizována prostřednictvím neziskové organizace World Central Kitchen, která se zaměřuje na poskytování potravinové pomoci lidem zasaženým krizí (ať už klimatickou, humanitární, či společenskou). Nyní je podpora od skupiny Stoli, pod jejíž křídla stejnojmenná vodka spadá, cílena konkrétně na podporu Ukrajiny, která se kvůli vpádu ruských vojsk ocitla od konce února ve válečném stavu. Na lahvi je tak symbolicky vyobrazena ukrajinská vlajka.

Tato limitka si uchovala veškeré kvality originální Stoli. Skvěle si ji vychutnáte jak v čisté sklence, tak i v některém z vašich oblíbených drinků.

Neotálejte s koupí a objednejte si svoji limitovanou Stoli Ukraine již nyní, a to na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 525 Kč. Exkluzivní lahev navíc seženete i v Makru a na www.rohlik.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist