Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Super prémiový italský gin Malfy

17. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  554 x

Na konci roku 2019 jsme naše ginové portfólio rozšířili o super-prémiový italský gin Malfy – Malfy con Limone, Malfy Gin Rosa a Malfy con Arancia.

Super prémiový italský gin MalfySuper prémiový italský gin Malfy

Gin Malfy se vyrábi v Itálii, destiluje se v měděném kotli, z těch nejlepších italských botanicals a alpské pramenité vody.  Základem tohoto ginu je neutrální obilný destilát a dominantní botanicals je jalovec pocházející z Toskánska.  Příchutě tvoří citrony vypěstované na pobřeží Amalfi, pomeranče a růžové grepy, které zrají na Sicílii,  a rebarbora, která je také pěstovaná v Itálii.

Ginový boom je v České republice v plném proudu, jeho motorem jsou ochucené varianty a nejvíce rostoucí segment jsou právě super-prémiové giny. Čeští pijáci ginu rádi experimentují a zkoušejí další značky a nové varianty. Proto věříme, že tři svěží příchutě ginu Malfy atraktivním způsobem rozšíří ginovou nabídku vašeho podniku.

Malfy Con Limone je destilovaný s jalovcem a kůrou z citronů vypěstovaných na Italském pobřeží, má delikátní citrusovou vůni s jalovcovým závěrem. Jeho chuť je komplexní s tóny anýzu, citrusů a koriandru.

Malfy Gin Rosa je destilovaný s jalovcem a dalšími botanicals, následně infuzovaný sicilskými růžovými grapefruity a rebarborou. V jeho vůni dominuje svěží grapefruit, spolu s rebarborou a citrosovými tóny. Chuť je bohatá, s výrazným grapefruitem a dlouhým jalovcovým závěrem.  Malfy con Arancia se po destilaci infuzuje sicilskými krvavými pomeranči. V jeho vůni rozpoznáte pomerančové květy s jalovcovým podtónem. Jeho bohaté hořkosladké chuti domunijí citrusy.

Zdroj: Pernod-Ricard.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist