Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Super prémiový italský gin Malfy

17. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  890 x

Na konci roku 2019 jsme naše ginové portfólio rozšířili o super-prémiový italský gin Malfy – Malfy con Limone, Malfy Gin Rosa a Malfy con Arancia.

Super prémiový italský gin MalfySuper prémiový italský gin Malfy

Gin Malfy se vyrábi v Itálii, destiluje se v měděném kotli, z těch nejlepších italských botanicals a alpské pramenité vody.  Základem tohoto ginu je neutrální obilný destilát a dominantní botanicals je jalovec pocházející z Toskánska.  Příchutě tvoří citrony vypěstované na pobřeží Amalfi, pomeranče a růžové grepy, které zrají na Sicílii,  a rebarbora, která je také pěstovaná v Itálii.

Ginový boom je v České republice v plném proudu, jeho motorem jsou ochucené varianty a nejvíce rostoucí segment jsou právě super-prémiové giny. Čeští pijáci ginu rádi experimentují a zkoušejí další značky a nové varianty. Proto věříme, že tři svěží příchutě ginu Malfy atraktivním způsobem rozšíří ginovou nabídku vašeho podniku.

Malfy Con Limone je destilovaný s jalovcem a kůrou z citronů vypěstovaných na Italském pobřeží, má delikátní citrusovou vůni s jalovcovým závěrem. Jeho chuť je komplexní s tóny anýzu, citrusů a koriandru.

Malfy Gin Rosa je destilovaný s jalovcem a dalšími botanicals, následně infuzovaný sicilskými růžovými grapefruity a rebarborou. V jeho vůni dominuje svěží grapefruit, spolu s rebarborou a citrosovými tóny. Chuť je bohatá, s výrazným grapefruitem a dlouhým jalovcovým závěrem.  Malfy con Arancia se po destilaci infuzuje sicilskými krvavými pomeranči. V jeho vůni rozpoznáte pomerančové květy s jalovcovým podtónem. Jeho bohaté hořkosladké chuti domunijí citrusy.

Zdroj: Pernod-Ricard.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist