Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Třicetiletá limitovaná edice armaňaku Lafontan

12. únor 2019  České nápoje   komentáře (0)  898 x

Prémiový francouzský armaňak Lafontan představuje ve spolupráci s Premier Wines & Spirits jedinečnou limitovanou 30letou edici. Tento destilát byl vytvořen exkluzivně pro Českou republiku k důležitému národnímu výročí oslavujícím 30 let od Sametové revoluce. Vychutnejte si tento výjimečný vinný destilát, kterého je k dostání pouze 150 ks. Jeho jedinečnost podtrhuje unikátní lahev zobrazující národní symboly.

Třicetiletá limitovaná edice armaňaku LafontanTřicetiletá limitovaná edice armaňaku Lafontan

Francouzský klenot mezi destiláty, i tak by se dal označit armaňak, tedy vinný destilát z Armagnacu v Gaskoňsku. Pokud jste milovníkem koňaku, armaňak vám jistě přiroste k srdci. Limitovaná edice, kterou vytvořila destilerie Lafontan ve spolupráci s distributorem prémiových destilátů, vín a nealkoholických nápojů, Premier Wines & Spirits, je vyrobena exkluzivně pro český trh. Na etiketě je vyobrazena socha svatého Václava a Národního muzea, které bylo pro Sametovou revoluci jedním z klíčových míst. Jedná se o první z edice limitovaných lahví s vyobrazeným Václavským náměstím. Během roku 2019 se můžete těšit na další dva motivy provedení lahve armaňaku Lafontan, která bude k dispozici také exkluzivně pouze pro český trh.

Armaňak na rozdíl od koňaku prochází pouze jedinou, a to postupnou destilací, díky které si uchová svou nezaměnitelnou chuť, vůni i charakter. Obsah alkoholu u armaňaku nesmí překročit 63 %, zároveň musí mít alespoň 40 %. Následně dochází ke staření destilátu v sudech. Jeho výroba je omezena možností užití základních hroznů, konkrétně se nesetkáte s jinými odrůdami, než jsou Baco, Colombard, Folle Blanche a Ugni Blanc. Samotná produkce armaňaku je spojena s rodinnou tradicí, která se předává z generace na generaci.

Rodina Lafontan, která se produkci armaňaku věnuje již od roku 1897, vytvořila díky spolupráci s předním českým dodavatelem prémiových destilátů a vín Premier Wines & Spirits jedinečnou limitovanou edici. Tento 30letý klenot bude distribuován pouze do České republiky, nebude tedy možné si ho koupit nikde jinde na světě.

Limitovanou exkluzivní 30letou edici armaňaku Lafontan zakoupíte na stránkách www.1er.cz za 2 199 Kč.

Rodina Lafontan, v níž se tradice výroby armaňaku předává po celé generace, se tímto destilátem zabývala již desítky let před samotným založením značky Lafontan, ke kterému došlo v roce 1897. Jedná se o velmi uznávaného producenta, a to nejen díky dlouholeté tradici. Lafontan sídlí v oblasti Bas Armagnac v Gaskoňsku, což je jeden z nejlepších regionů pro výrobu armaňaku. V nabídce Lafontan můžete nalézt i velmi raritní a staré ročníky tohoto tradičního francouzského destilátu. Společnost Premier Wines & Spirits navíc zajišťuje dovoz preferovaných ročníků přímo na objednávku, můžete tak pořídit originální dárek – armaňak vyrobený třeba v roce narození oslavence.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist