Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Tuzemák Objevitel Med

17. říjen 2022  České nápoje   komentáře (0)  1157 x

Nejstarší palírna v Evropě přichází na trh s novinkou z portfolia značky Tuzemák Objevitel, která obsahuje květový med. Objevitel MED nabízí svým konzumentům chuť klasického Tuzemáku, která v sobě spojuje vůni vanilky a karamelu s neotřelou chutí pravého medu.

 

Samotnou značku Tuzemák Objevitel představila prostějovská Palírna U Zeleného stromu na začátku roku 2022. Receptura a výrobní procesy navazují na tradici z 19. století a značka cílí na ty, kteří rádi objevují produkty původní a nezaměnitelné chuti.


Nyní přichází prostějovská palírna s novou chuťovou variantou, kterou je

Objevitel MED. „Poptávka po medových variantách lihovin v offtrade je dlouhodobě vysoká, meziročně vzrostla o 86 %. V naší novince se snoubí klasická vůně vanilky a karamelu s jemnou a lahodnou chutí pravého květového medu. Nabízet ji budeme ve variantě 0,5 litru a také 1 litr. V obchodech bude k dispozici od konce října," popisuje Pavel Fousek, brand manažer značky Tuzemák Objevitel z Palírny U Zeleného stromu.


Objevitel MED si lze nejlépe vychutnat při pokojové teplotě, pro svou výjimečnou chuť se ale skvěle hodí také do míchaných koktejlů.


Tuzemák Objevitel je vydestilován z cukrové řepy a odpočívá v dubových sudech, díky tomu se v něm snoubí tóny karamelu a vanilky. „Češi vždy hledají vlastní cestu, objevují nové postupy a netradiční řešení. A tak u nás vznikl i Tuzemák, vyráběný z místní řepné melasy a zrající v sudech. V minulých desetiletích si tuzemáky prošly velkou proměnou a původní receptuře se vzdálily. My se teď v Palírně navracíme k tomu, jak chutnaly kdysi, v dobách svého zrodu," říká ke značce Pavel Fousek.

 

Doporučená cena lahve 0,5 l: 169 Kč


Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist