Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Úspěch Stocku na London Spirits Competition

26. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  939 x

V celosvětové soutěži alkoholických nápojů London Spirits Competition získaly tři novinky společnosti Stock Plzeň – Božkov ocenění na předních příčkách. Stříbrné medaile si odnesly produkty Božkov Republica Reserva v kategorii rumů a Fernet Stock Barrel Edition Fernet&Rum v kategorii likérů, bronzovou medaili v kategorii vodek získal Amundsen Deep Blue. Porota hodnotila produkty na základě tří hlavních kritérií – chuť, cena a obal.

Úspěch Stocku na London Spirits CompetitionÚspěch Stocku na London Spirits Competition

Cílem expertní komise, složené z předních odborníků v oblasti prodeje lihovin, bylo posoudit nápoje totožným způsobem, jakým hodnotí i zákazníci. Kvalita byla hodnocena na základě svých senzorických vlastností a chemické analýzy, která měří kvalitu z hlediska vzhledu, vůně, těla, chuti a jeho závěru. Druhé kritérium vyjadřuje hodnotu pro zákazníka, kterou je poměr ceny a kvality. Poslední hodnotící ukazatel měří atraktivitu balení a off-trade vystavení. Posuzuje se kreativní design, kvalita obalového materiálu, vzhled jednotlivých částí obalu a také funkčnost, tvar, hmotnost a praktičnost při servírování drinku.

Mezi nejlepší výrobce se zařadila společnost Stock Plzeň – Božkov, která získala dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Stříbrnou medaili v kategorii rumů získaly Božkov Republica Reserva a Fernet Stock Barrel Edition Fernet&Rum v kategorii likérů. Bronzová medaile v kategorii vodek patří Amundsen Deep Blue. „Tohoto vysokého ocenění si velmi vážíme. Jsme potěšeni, jak pozitivně vyhodnotila porota složená z předních odborníků náš blend až dvanáctiletých karibských rumů Božkov Republica Reserva.  Jeho kombinace třtinových karibských rumů, z nichž některé zrály v dubových sudech až dvanáct let, nabízí plnou vyzrálou chuť s mírným dubovým závěrem, tmavě jantarové barvy. Porotci výborně ohodnotili i unikátní novinku Fernet 'Barrel Edition', v níž se pojí osobitost bylinného macerátu obohaceného vynikajícím karibským rumem. Mezi světovými vodkami se neztratila ani novinka Amundsen Deep Blue, extrémně jemná a zároveň silná, jejíž zajímavost spočívá v šestinásobně destilovaném kvalitním pšeničném lihu filtrovaném přes aktivní uhlí,“ komentuje úspěch Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Stock Plzeň – Božkov.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist