Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Úspěch Stocku na London Spirits Competition

26. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  434 x

V celosvětové soutěži alkoholických nápojů London Spirits Competition získaly tři novinky společnosti Stock Plzeň – Božkov ocenění na předních příčkách. Stříbrné medaile si odnesly produkty Božkov Republica Reserva v kategorii rumů a Fernet Stock Barrel Edition Fernet&Rum v kategorii likérů, bronzovou medaili v kategorii vodek získal Amundsen Deep Blue. Porota hodnotila produkty na základě tří hlavních kritérií – chuť, cena a obal.

Úspěch Stocku na London Spirits CompetitionÚspěch Stocku na London Spirits Competition

Cílem expertní komise, složené z předních odborníků v oblasti prodeje lihovin, bylo posoudit nápoje totožným způsobem, jakým hodnotí i zákazníci. Kvalita byla hodnocena na základě svých senzorických vlastností a chemické analýzy, která měří kvalitu z hlediska vzhledu, vůně, těla, chuti a jeho závěru. Druhé kritérium vyjadřuje hodnotu pro zákazníka, kterou je poměr ceny a kvality. Poslední hodnotící ukazatel měří atraktivitu balení a off-trade vystavení. Posuzuje se kreativní design, kvalita obalového materiálu, vzhled jednotlivých částí obalu a také funkčnost, tvar, hmotnost a praktičnost při servírování drinku.

Mezi nejlepší výrobce se zařadila společnost Stock Plzeň – Božkov, která získala dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili. Stříbrnou medaili v kategorii rumů získaly Božkov Republica Reserva a Fernet Stock Barrel Edition Fernet&Rum v kategorii likérů. Bronzová medaile v kategorii vodek patří Amundsen Deep Blue. „Tohoto vysokého ocenění si velmi vážíme. Jsme potěšeni, jak pozitivně vyhodnotila porota složená z předních odborníků náš blend až dvanáctiletých karibských rumů Božkov Republica Reserva.  Jeho kombinace třtinových karibských rumů, z nichž některé zrály v dubových sudech až dvanáct let, nabízí plnou vyzrálou chuť s mírným dubovým závěrem, tmavě jantarové barvy. Porotci výborně ohodnotili i unikátní novinku Fernet 'Barrel Edition', v níž se pojí osobitost bylinného macerátu obohaceného vynikajícím karibským rumem. Mezi světovými vodkami se neztratila ani novinka Amundsen Deep Blue, extrémně jemná a zároveň silná, jejíž zajímavost spočívá v šestinásobně destilovaném kvalitním pšeničném lihu filtrovaném přes aktivní uhlí,“ komentuje úspěch Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Stock Plzeň – Božkov.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist