Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

V páte 6. září do Plzně na Stock Mixfest

28. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  644 x

Chcete zažít výjimečné vyvrcholení letošního léta? Zaškrtněte si 6. září v kalendáři, vezměte přátele a vyrazte na Božkovský ostrov v Plzni. Na celý den se promění v malou Ibizu, kde slovo drink dostane nespočet významů a stage se bude blyštit hvězdami. Chcete znát další důvody, proč si nenechat ujít 1. ročník Stock Mixfestu?

V páte 6. září do Plzně na Stock MixfestV páte 6. září do Plzně na Stock Mixfest

1. Nabitý hudební program

Na Stock Mixfestu si budete moct zazpívat a zatančit například na známé songy kapely Chinaski, Marty Jandové nebo Rybiček 48. V nabitém programu najdete také vystoupení Leoše Mareše - DJ show, zazpívá i Pavel Callta nebo Mydy Rabycad. Na DJ stage vystoupí DJové Petr Říbal, Ondra Urban, Buldog, Ask a Nfix & Candice.

2. Nejširší drinkové menu

Ochutnáte své oblíbené i zcela neobjevené drinky z portfolia Stock Plzeň – Božkov, které čítá více než 70 značek, a to jak v čisté podobě, tak v míchaných drincích, které pro vás připraví zkušení barmani. O svých oblíbených značkách se navíc budete moct dovědět víc v zážitkových zónách, kde prožijete spoustu zábavy a budete si moct zasoutěžit o dárkové předměty.

3. Rekordní show

Flair barmani připraví neopakovatelnou barmanskou show, s níž budou usilovat o zapsání do České knihy rekordů. Staňte se toho součástí a držte jim palce, aby takto náročný úkol na společné stage zvládli.

4. Jídlo na kolech

K dobrému pití patří také dobré jídlo, a proto si budete moct vybrat rozmanité speciality. Ty pro vás připraví nadšení foodies  ve svých foodtrucích, kterými se to bude na festivalu jen hemžit. Pochutnáte si jak na masových, tak i vegetariánských dobrotách.

5. Ekologické provedení

Aby po velké party zůstalo co nejméně odpadu a eliminovala se zátěž pro životní prostředí, je zavedena spousta ekologických opatření, která se odráží jak ve zpracování vzniklého odpadu, tak i v posílení hromadné dopravy. Do místa se tak dostanete pohodlně, s nižší uhlíkovou stopou.

Už se nemůžete velké party dočkat? Vstupenky můžete koupit už v předprodeji u Ticketmaster, jejich cena začíná na 250 Kč a zahrnuje také jeden drink (pro mladší 18 let pouze nealkoholický). Více informací najdete www.stockmixfest.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist