Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

V zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněk

29. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  543 x

Léto a podzim se nesou ve znamení dozrávání ovoce, které je pak možné zpracovávat do nejrůznějších delikates. Jednou z nich je Baron Hildprandt ze zralých meruněk, 40% ovocná specialita se silným přírodním aroma, která pohladí po jazyku a zpříjemní chladné zimní večery.

V zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněkV zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněk

Baron Hildprandt ze zralých meruněk v zimě zahřeje nejedno srdce. Meruňky pěstované v jižních Čechách jsou sklízené s láskou a následně zpracovávané do lahodného meruňkového destilátu. Specialita z ovoce z jižních Čech je vyrobená blendováním rok stařeného ovocného destilátu, vody z blatenských studní a čistě ovocného macerátu, který je výsledkem macerace prvotřídního sušeného ovoce, jež je naloženo do 62% ovocného destilátu. Díky tomu vzniká chuťově i aromaticky výrazný extrakt. Výsledná směs je dále dostařována po dobu 2–3 měsíců v dřevěných kádích z českého dubu. Celková doba zrání v sudu je pak 12 měsíců. Na celý proces dbá mistr destilatér Václav Šitner, pod jehož dohledem dosahuje destilát vynikající kvality a jemnosti.

Meruňkový Baron si na uznávané celosvětové soutěži v San Francisku letos v dubnu vysloužil ocenění Silver Medal. San Francisco World Spirits Competition oceňuje nejkvalitnější destiláty z celého světa a mezi ty výjimečné, které zde získaly stříbrnou medaili, patří i blatenská specialita ze zralých meruněk.

Barona ze zralých meruněk můžete nově pořídit i v maloobchodech. Nemusíte tak již tento destilát ze zámecké palírny v Blatné objednávat pouze na internetu a můžete jej zakoupit i v prodejnách potravinového řetězce Albert. Nadále je k dispozici také na www.1er.cz za 680 Kč, v dárkové tubě pak za 770 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist