Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

V zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněk

29. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  808 x

Léto a podzim se nesou ve znamení dozrávání ovoce, které je pak možné zpracovávat do nejrůznějších delikates. Jednou z nich je Baron Hildprandt ze zralých meruněk, 40% ovocná specialita se silným přírodním aroma, která pohladí po jazyku a zpříjemní chladné zimní večery.

V zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněkV zimě Vás zahřeje Baron ze zralých meruněk

Baron Hildprandt ze zralých meruněk v zimě zahřeje nejedno srdce. Meruňky pěstované v jižních Čechách jsou sklízené s láskou a následně zpracovávané do lahodného meruňkového destilátu. Specialita z ovoce z jižních Čech je vyrobená blendováním rok stařeného ovocného destilátu, vody z blatenských studní a čistě ovocného macerátu, který je výsledkem macerace prvotřídního sušeného ovoce, jež je naloženo do 62% ovocného destilátu. Díky tomu vzniká chuťově i aromaticky výrazný extrakt. Výsledná směs je dále dostařována po dobu 2–3 měsíců v dřevěných kádích z českého dubu. Celková doba zrání v sudu je pak 12 měsíců. Na celý proces dbá mistr destilatér Václav Šitner, pod jehož dohledem dosahuje destilát vynikající kvality a jemnosti.

Meruňkový Baron si na uznávané celosvětové soutěži v San Francisku letos v dubnu vysloužil ocenění Silver Medal. San Francisco World Spirits Competition oceňuje nejkvalitnější destiláty z celého světa a mezi ty výjimečné, které zde získaly stříbrnou medaili, patří i blatenská specialita ze zralých meruněk.

Barona ze zralých meruněk můžete nově pořídit i v maloobchodech. Nemusíte tak již tento destilát ze zámecké palírny v Blatné objednávat pouze na internetu a můžete jej zakoupit i v prodejnách potravinového řetězce Albert. Nadále je k dispozici také na www.1er.cz za 680 Kč, v dárkové tubě pak za 770 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist