Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ve Vsetíně se chystá Slivovicový turnaj

20. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  1732 x

Volejbalový klub MEZ Vsetín ve spolupráci s Volejbalovým klubem Austin Vsetín připravují 19. ročník turnaje smíšených losovaných družstev O valašskou slivovici. Uskuteční se na kurtech u Sokolovny a Na Lapači v tradičním termínu, tedy v poslední červencový víkend, který letos vychází na 30. až 31. července.

PlakátPlakát

Slivovicový turnaj, jak se mu mezi volejbalisty říká, se za léta konání stal jedním z největších losovaných turnajů v České republice. Na dvoudenní klání se pravidelně sjíždí kolem dvou set hráčů z celé České republiky i ze zahraničí. O oblíbenosti této akce a dobré náladě, která na něm panuje, svědčí i fakt, že na Vsetín pravidelně přijíždí i řada ligových hráčů.

Také nad letošním ročníkem převzali záštitu radní Zlínského kraje Taťána Valentová Nersesjan a senátor a vsetínský starosta Jiří Čunek.

Pro všechny, kteří by se turnaje chtěli zúčastnit jako hráči, jsou určeny následující informace: Prezence probíhá v sobotu 30. července do 9 hodin v areálu u Sokolovny, startovné činí 120 korun na osobu. Hráči při přihlášení nahlásí svou výkonnost, soutěž, kterou hrají. Podle toho jsou rozděleni do výkonnostních košů a pak rozlosováni k vylosovaným kapitánkám do jednotlivých týmů. Tímto systémem je zaručena přibližná vyrovnanost všech celků, ve kterých jsou zpravidla dvě dívky a čtyři muži. Turnaj je tedy určen jak pro výkonnostní, tak i neregistrované volejbalisty.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist