Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Ve Vsetíně se chystá Slivovicový turnaj

20. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  1300 x

Volejbalový klub MEZ Vsetín ve spolupráci s Volejbalovým klubem Austin Vsetín připravují 19. ročník turnaje smíšených losovaných družstev O valašskou slivovici. Uskuteční se na kurtech u Sokolovny a Na Lapači v tradičním termínu, tedy v poslední červencový víkend, který letos vychází na 30. až 31. července.

PlakátPlakát

Slivovicový turnaj, jak se mu mezi volejbalisty říká, se za léta konání stal jedním z největších losovaných turnajů v České republice. Na dvoudenní klání se pravidelně sjíždí kolem dvou set hráčů z celé České republiky i ze zahraničí. O oblíbenosti této akce a dobré náladě, která na něm panuje, svědčí i fakt, že na Vsetín pravidelně přijíždí i řada ligových hráčů.

Také nad letošním ročníkem převzali záštitu radní Zlínského kraje Taťána Valentová Nersesjan a senátor a vsetínský starosta Jiří Čunek.

Pro všechny, kteří by se turnaje chtěli zúčastnit jako hráči, jsou určeny následující informace: Prezence probíhá v sobotu 30. července do 9 hodin v areálu u Sokolovny, startovné činí 120 korun na osobu. Hráči při přihlášení nahlásí svou výkonnost, soutěž, kterou hrají. Podle toho jsou rozděleni do výkonnostních košů a pak rozlosováni k vylosovaným kapitánkám do jednotlivých týmů. Tímto systémem je zaručena přibližná vyrovnanost všech celků, ve kterých jsou zpravidla dvě dívky a čtyři muži. Turnaj je tedy určen jak pro výkonnostní, tak i neregistrované volejbalisty.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist