Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Velikonoce s Baronem Hildprandtem

19. březen 2024  České nápoje   komentáře (0)  228 x

Velikonoce klepou na dveře, a jak lépe je strávit než v přítomnosti prvotřídních českých ovocných specialit a pálenek Baron Hildprandt! Nenechte se zaskočit dospělými koledníky, a kromě obarvených vajec mějte po ruce i něco tekutého z Blatné.

Velikonoce s Baronem HildprandtemVelikonoce s Baronem Hildprandtem

Užijte si letošní Velikonoce s oblíbenými výrobky Baron Hildprandt, a dopřejte si tak ve svátečním ruchu svoji chvilku klidu s douškem kvalitního tekutého ovoce. Ať už si jej vychutnáte sami, nebo se svými blízkými, určitě budou tyto Velikonoce nezapomenutelným zážitkem.

Pokud máte slabost pro hrušky, je pro vás ideální volbou rozhodně Baron Hildprandt Ze zralých hrušek. V jediném jeho doušku zažijete perfektní spojení nejlepších českých hrušek s ovocným macerátem, který zvýrazňuje um a vášeň mistra destilatéra Václava Šitnera. Láhev Barona Hildprandta Ze zralých hrušek je ke koupi na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 740 Kč.

Mimoto Baron Hildprandt nabízí širokou škálu dalších příchutí těchto zralých ovocných specialit se 40% alkoholem, jež jsou vyrobeny podle tradičních receptur rodu Hildprandtů. Jejich výroba zahrnuje maceraci prvotřídního sušeného ovoce z jižních Čech v ovocném destilátu. Tímto postupem se získá chuťově i aromaticky intenzivní extrakt, který je poté smíchán se zrajícím destilátem a vodou z vlastní studny. Výsledná směs nakonec zraje k dokonalosti 2–3 měsíce v sudech z českého dubu. Pokud tedy není hruška váš favorit, jistě vás zaujme Baron Hildprandt Ze zralých malin, švestek, třešní nebo meruněk.

A jestli byste měli chuť na něco silnějšího, vychutnejte si krásný den s pálenkami Baron Hildprandt o síle 42,5 %. Tyto destiláty jsou snadno rozpoznatelné díky charakteristické bílé lahvi a čtyřnásobná destilace zajišťuje jejich mimořádnou jemnost a čistotu. Po destilaci odpočívají blatenské ovocné pálenky po dobu jednoho roku ve smaltovaných tancích, díky čemuž je dosaženo perfektní vyvážené chuti. Jejich základní surovinou je prvotřídní ovoce, například pro výrobu jedné lahve Baron Hildprandt Meruňkovice je použito celých 13 kg čerstvých meruněk. K dostání jsou i další ovocné destiláty jako Baron Hildprandt Slivovice, Hruškovice, Višňovice nebo Meruňkovice a lze je zakoupit na www.1er.cz za 705 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist