Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Velikonoce s Baronem

22. březen 2023  České nápoje   komentáře (0)  406 x

Vánocím odzvonilo a další svátky se blíží. Velikonoce jsou za dveřmi a jak je lépe oslavit, než ve společnosti kvalitních českých pálenek a ovocných specialit z Blatné? Zásobte se Baronem Hildprandtem a buďte připraveni na koledu.

Velikonoce s BaronemVelikonoce s Baronem

Velikonoce jsou svátky, které stejně jako Vánoce opřádá mnoho tradic. Najděte si chvilku mezi barvením vajíček a pečením mazanců a zpříjemněte si chvilku pohody s oblíbenými produkty Baron Hildprandt. Podělte se s blízkými nebo s dospělými koledníky a vychutnejte si tekuté ovoce v té nejvyšší kvalitě.

Baron Hildprandt má v nabídce hned několik ovocných specialit. Ty jsou s obsahem alkoholu 40 % a jsou inspirované původní recepturou rodu Hildprandtů. Výroba tedy spočívá v maceraci toho nejkvalitnějšího sušeného ovoce z jižních Čech. Po maceraci je ovoce naloženo do 62% ovocného destilátu. Tím je dosaženo výrazného a voňavého extraktu, který se následně kombinuje se stařeným destilátem a vodou z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.

Milovníci hrušek by rozhodně měli sáhnout po Baronu Hildprandtovi Ze zralých hrušek. Jediný lok v sobě odráží dokonalé spojení nejlepších českých hrušek s ovocným macerátem, na které se podepisuje láska k práci mistra destilatéra Václava Šitnera. Tyto tekuté hrušky si nejlépe vychutnáte v pokojové teplotě.

Lahev 0,7l Baron Hildprandt Ze zralých hrušek můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 795 Kč. Naleznete zde také nabídku jiných ovocných specialit jako je Baron Hildprandt Ze zralých malin, švestek či meruněk.

Pokud potřebujete trochu přidat na síle, vychutnejte si tento příjemný den s pálenkami Baron Hildprandt o síle 42,5 %. Tyto pálenky jsou poznat již na první pohled, a to díky typické bíle barvě lahve. V procesu výroby dochází ke čtyřnásobné destilaci, což zaručuje, že jsou všechny destiláty výjimečně jemné a čisté. Po destilaci pálenky dozrávají k dokonalosti ve smaltovaných tancích, a to po dobu jednoho roku. Díky tomu může naplno vyniknout jejich plná ovocná chuť. Nálož ovoce v těchto pálenkách je opravdu poctivá, například na jednu lahev Baron Hildprandt Meruňkovice je použito 13 kg čerstvých meruněk. I tady můžete vybírat z různých ovocných možností, pálenky jsou k dispozici ve čtyřech variantách: Baron Hildprandt Slivovice, Hruškovice, Višňovice či Meruňkovice. Seženete je na webu www.1er.cz za cenu 675 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist