Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vodka Stoli Salted Karamel

9. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  817 x

Vodka je velmi populární destilát, dá se skvěle vychutnat v čisté podobě a perfektní je i v míchaných drincích s téměř každým nealkem. Ochutnejte novinku světoznámé značky Stoli a okuste příchuť slaný karamel. Nebudete litovat!

Lotyšská vodka Stoli patří v České republice mezi stálice. Jedná se o prémiový druh vodky, který je dostupný i v běžných maloobchodech, a proto si můžete dopřát opravdovou kvalitu bez problému nejen v baru, ale i v pohodlí domova. Pokud však toužíte po nových chutích, vyzkoušejte novinku v podobě Stoli Salted Karamel a nechte se unést chutí slaného karamelu.

Stoli Salted Karamel se vyrábí v lotyšské Rize. Jak je patrné z názvu, jedná se o zcela jedinečné spojení klasické vodky se slaným karamelem, což zaručuje výjimečný chuťový zážitek. Přitom zůstal zachován pro vodku typický obsah alkoholu, který je 37,5 %.

Chuť karamelové Stoli je kulatá, jemná a hladká, přesto v ní naplno ucítíte tóny slaného karamelu. Je to ideální parťák na každou oslavu, jelikož nejlépe si ji vychutnáte servírovanou jen tak, jako panák. Dá se pít jak chlazená, tak o pokojové teplotě, což z ní opět dělá ideálního společníka pro každou příležitost a do každých podmínek.

Stoli Salted Karamel je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za příjemných 416 Kč za 0,7l lahev.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist