Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vodky Božkov v novém kabátu

9. prosinec 2022  České nápoje   komentáře (0)  539 x

Česká jednička na trhu, značka Božkov, představila nový design svého portfolia vodek, který prošel během několikaletého vývoje zásadní proměnou. Nový vzhled je moderní, prémiový a odráží kvalitu a poctivost značky oblíbené mezi spotřebiteli. Současně se změnou designu spouští prodej novinky Božkov Jemná se sníženým obsahem alkoholu, a reaguje tak na vzrůstající oblibu nápojů s nižším obsahem alkoholu.

Vodky Božkov v novém kabátuVodky Božkov v novém kabátu

Nový moderní a prémiový vzhled obalu vychází z úspěšného a povedeného designu celého portfolia značky Božkov. „Po několikaletém výzkumu a vývoji je nám potěšením, že můžeme představit nový design a současně potěšit spotřebitele, kteří dávají přednost alkoholickým nápojům s nižším obsahem alkoholu, novinkou Božkov Jemná 30 %. Věříme, že se bude našim spotřebitelům líbit a doufáme, že stejně jako naše klasická vodka, se i ta s nižším obsahem alkoholu bude těšit velké oblibě,“ dodává Michal Jakl, Group Brand Manager společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Božkovská rodina má nový přírůstek

Dáváte raději přednost alkoholickým nápojům s nižším obsahem alkoholu? Nyní si tak můžete vychutnat i novinku na bázi vodky – Božkov Jemnou. Vychází z původní kvalitní vodky Božkov, ale na rozdíl od svého staršího sourozence obsahuje pouhých 30 % alkoholu. Vyzbrojte se na nadcházející vánoční a silvestrovské veselí s touto jemnou novinku a užijte si se svými blízkými a kamarády české a božkovské svátky.

Obě varianty vodky jsou dostupné v 0,5 l i 1 l verzi.

BOŽKOV VODKA

Česká vodka tak, jak ji máme my Češi rádi. Poctivá, kvalitní a jemná. Ochutnejte vodku od Božkov, která vznikla kombinací nejjemnějšího lihu s upravenou plzeňskou vodou. Zachutná vám jak ve formě panáků, tak i jako součást oblíbených míchaných drinků. Tak na nás!

  • Obsah alkoholu: 37,5 %
  • Doporučená cena: 169,90 Kč

BOŽKOV JEMNÁ 30 %

Nový přírůstek do božkovské rodiny se pyšní obsahem alkoholu sníženým na 30 %, přičemž si zachovává stejně jemnou a lahodnou chuť jako její starší sourozenec s obsahem 37,5 % alkoholu. Novinka také reaguje na stále se zvyšující ceny a nabízí cenově dostupnou kvalitu pro každého příznivce vodek. Vychutnejte si ji samotnou nebo jako součást míchaných drinků.

  • Obsah alkoholu: 30 %
  • Doporučená cena: 99,90 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist