Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vyzkoušejte whisky Kavalan

28. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1084 x

Labužníci alkoholických nápojů si nyní mohou koupit whisky z oceněné tchajwanské palírny Kavalan za doporučenou maloobchodní cenu 59 USD, s 43% obsahem alkoholu v USA a za 49 EUR s obsahem alkoholu 40 % v celé Evropě.

Vyzkoušejte whisky KavalanVyzkoušejte whisky Kavalan

Generální ředitel společnosti Kavalan YT Lee uvedl, že nově představená whisky „Kavalan Distillery Select" o objemu 700 ml je prodávána za dobrou cenu a zrála v jedněch z nejlepších sudů na světě v klimatu oblasti I-lan a vytváří elegantně vyváženou kapku se stopami z měkké karamelky a živého ovoce.

Výraznou ovocnou chuť whisky Kavalan tvoří zelené jablko, mango, ananas a třešeň.

Mistr míchač a globální vyslanec značky Ian Chang řekl, že se lidé mohou spolehnout na konzistenci kvality společnosti Kavalan.

„Palírna Kavalan je známá kvalitou, protože se na ni zaměřujeme. Ale nyní dáváme lidem prostřednictvím whisky Distillery Select kvalitu za velmi dobrou cenu," řekl.

Brand manager japonského distributora Lead off pan Kim řekl: „Whisky Kavalan Distillery Select je výrazem vysoké kvality a její cena je daleko nižší než její hodnota."

Generální ředitel evropského distributora společnosti La Maison du Whisky pan Thierry Benitah uvedl, že Distillery Select „vyjadřuje to nejlepší z Kavalan".

„V zápachu jemná a elegantní s množstvím ovoce," řekl. „Bohatá a komplexní v ústech se sladkou vanilkou a nádechem karamelu. Nejen úžasná whisky k popíjení, ale také jedinečná single malt whisky pro míchání."

Dennis Carr, prezident a generální ředitel amerického distributora společnosti Hotaling & Co., uvedl: „Kavalan Distillery Select splňuje požadavky na whisky Kavalan, aby uspokojila labužníka single malt whisky, který ji chce pít čistou nebo s ledem, a také nadšence míchaných nápojů."

„Za méně než deset let výroby whisky získala tchajwanská palírna celosvětové uznání a nyní se zavedením tohoto nového stylu nabízí 23 druhů whisky," řekl.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist