Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Whiska Kavalan triumfovala v mezinárodní soutěži

22. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  1600 x

Kavalan Whisky získává „trofej" v mezinárodní soutěži International Spirits Challenge. Kavalan, tchajwanský výrobce výběrové whisky, obdržel nejvyšší ocenění ve své kategorii na mezinárodní soutěži International Spirits Challenge (ISC) za svoji whisky Kavalan Solist Ex-Bourbon Single Cask Strength.

Kavalan whiskyKavalan whisky

"Náš ex-Bourbon s plnou chutí zraje v amerických ex-Bourbon sudech, nefiltrovaný za studena s vanilkovým, ovocným a kokosovým důrazem", uvedl YT Lee, majitel palírny Kavalan Distillery.

Richard Paterson, předseda kategorie 'jiná Whisky' a mistr míchač Whyte & Mackay Distillers uvedl: "Přestože je Kavalan velmi mladou společností, je kvalita a konzistentnost její whisky působivá".

Porotci ISC udělují „trofej" v každé kategorii "výjimečnému výrobku s výjimečnou kvalitou," přičemž mu udělují nejvíce 90 až 100 bodů.

Společnost Kavalan může tuto trofej připojit ke svým 5 zlatým medailím, které již v letošním 21. ročníku ISC získala za následující produkty: Ex-Bourbon Oak, Podium, Solist Brandy Single Cask Strength, Solist Moscatel Sherry Single Cask Strength, stejně jako zlato za svůj ex-Bourbon.

Společnost Kavalan se rovněž dostala do užšího výběru globálního ocenění „palírna roku" pro výrobce zasluhující zvláštního uznání, které se „posuzuje...podle výsledků všech značek přihlášených do soutěže jednotlivými společnostmi".

V letošním roce byla whisky Solist Amontillado Sherry Single Cask Strength vyhlášena "nejlepší Single Cask Single Malt Whisky světa" v prestižní soutěži World Whiskies Awards (WWA). WWA udělila v roce 2015 Kavalan Solist Vinho Barrique ocenění "Nejlepší Single Malt Whisky světa".

O Kavalan Whisky

Tchajwanská palírna Kavalan Distillery se věnuje umění single malt whisky od roku 2006. První subtropická palírna whisky na světě je průkopníkem ve výrobě whisky v horkých klimatických podmínkách a získala již více než 180 zlatých medailí. Nad výrobou dohlíží špičkový tým pro výzkum a vývoj společně s mistrem míchačem vyškoleným ve Spojeném království a mezinárodním konzultantem. Ročně vyrobí 5 milionů lahví whisky, která svojí chutí patří k těm nejlepším na světě, a to včetně nejlepší Best Single Malt Whisky světa pro rok 2015 Solist Vinho Barrique.

Whisky Kavalan zraje v amerických dubových sudech v intenzivní vlhkosti a horku. K její kvalitě přispívají také mořské a horské vánky a pramenitá voda ze Sněžné hory, které společně přispívají k charakteristické krémovitosti whisky Kavalan. Kavalan se jmenuje po starém označení pro okres I-lan a díky své mateřské společnosti King Car Group může využívat její třicetileté zkušenosti z oblasti výroby nápojů. Whisky Kavalan je dostupná ve 40 zemích. Více informací na www.kavalanwhisky.com/en/

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist