Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Whiskey Restaurant, Bar & Museum v historickém centru Prahy

3. říjen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1106 x

V bezprostředním sousedství Staroměstského náměstí je od konce září otevřen nový podnik – Whiskey Restaurant, Bar & Museum, místo zaslíbené všem milovníkům světové kuchyně, vín a koktejlů. Jeden z největších prostorů svého druhu na světě kombinuje restauraci, bar a sbírku whisky zahrnující více než 1 000 druhů ze 13 zemí! Praha je teprve druhým městem, kde je hostům tento unikátní koncept dostupný. Tím prvním je Tel Aviv, právě tam Whiskey Restaurant Bar & Museum vznikl a záhy se stal jedním z nejvyhledávanějších podniků v izraelské metropoli.

Whiskey Restaurant, Bar & Museum v historickém centru PrahyWhiskey Restaurant, Bar & Museum v historickém centru Prahy

Designový interiér Whiskey Restaurant, Bar & Museum Prague v rozlehlých podzemních prostorech je lemován více než 1 000 druhy whisky pocházející z destilerií ve Skotsku, Irsku, Hong Kongu, Indii, v Japonsku a dalších zemích, včetně České republiky. Moderní kuchyně nabízí pokrmy z prvotřídních surovin, specificky navržené tak, aby umocnily chuť whisky a zároveň rezonovaly s nevšedním prostředím restaurace.   Na menu naleznete excelentní steaky připravované na dřevěném uhlí, ryby stejně jako vegetariánské speciality, předkrmy a neodolatelné dezerty. Začít můžete třeba předkrmem carpaccio z tresky (podávané s whiskey aioli, praženými pistáciemi, cherry rajčaty a ředkvičkou), pokračovat rib-eye steakem grilovaným na dřevěném uhlí (podávaném s pečeným bramborem, chřestem a aioli z bylinek) a jedinečný gurmánský zážitek završit dezertem The Smoked – čokoládovou pěnou s kakaovou drobenkou, mangovým želé, zlatými brownies a pipetkou whisky.

Nový Whiskey Restaurant, Bar & Museum, s rozsahem a kvalitou jedinečnou kolekcí whisky, má kapacitu až 144 hostů. Je možné jej flexibilně rozčlenit na hlavní sál a dva plně vybavené VIP salónky s exkluzivním vstupem z Kaprovy ulice – ideální prostředí pro firemní a společenské akce stejně jako svatební hostiny! V plánu je také pořádání inspirativních  whisky workshopů, “cocktail makingů” a dalších akcí vedených renomovanými experty na whisky, ušitých na míru, s nezbytnou degustací umožňující srovnání komplexní chuti a aroma nejlepších druhů whisky. V prodeji jsou i dárkové certifikáty na workshopy či degustace, které potěší každého obdarovaného.

Whiskey, Restaurant, Bar & Museum

www.wrbmprague.cz

info@wrbmprague.cz

Kaprova 14/13, Praha 1 - Josefov, 110 00

Otevřeno denně od 18:00 do 24:00

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist