Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Whisky Martin's Barrel 3yo s unikátní etiketou

23. listopad 2023  České nápoje   komentáře (0)  341 x

Každý rok připadá 11. listopad na den svatého Martina, a letos s sebou přivezl i dárek. Fanoušci oblíbené whisky Martin's Barrel se dočkali tradičního překvapení v podobě limitované edice Martin's Barrel 3yo se speciální etiketou od mladé designerky, na které dominuje symbol koně a sudu v podobě rakety.

Whisky Martin's Barrel 3yo s unikátní etiketouWhisky Martin's Barrel 3yo s unikátní etiketou

Pro studenty může být mnohdy obtížné získat praxi nebo se nějak prosadit již během studií. Martin’s Barrel proto poskytl příležitost pro ty, které zajímá design, a umožnil jim navrhnout etiketu pro svou každoroční 3letou limitku.

Design nové etikety vytvořila studentka grafického designu Sofie Škodáková. Sofie se kromě designu věnuje také jezdectví a spolupráce s Martin's Barrel pro ni byla velkou příležitostí: „Zaujalo mě, že si tento projekt můžu dát do portfolia, prezentovat se jím a být také spojená se značkou jako je Martin‘s Barrel. Zároveň mimo vývoje designu jsem byla součástí při samotném tisku etikety a mohla jsem vidět a ovlivnit samotný postup výroby etiket.“ Práce na projektu jí poskytla cennou zkušenost a možnost spojit své dvě vášně, design a jezdectví.

Kůň, který je nedílnou součástí designu, je nejen odkazem na legendu svatého Martina, ale také na historii whisky, která se začala psát v 15. století, kdy koně sloužili jako hlavní dopravní prostředek. Sofie dále přidala do designu etikety originální prvek v podobě rakety, která představuje motiv sudu a plamenů, symbolizujících chuť nakuřovaného sladu a uchovávání whisky. Tím dodává celému vzhledu etikety harmonické propojení.

Limitovaná edice Martin's Barrel 3yo s unikátní etiketou bude skvělým doplňkem pro sběratele a milovníky whisky. Whisky pořídíte od 11. listopadu na www.1er.cz za 1 600 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist