Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Fritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředí

5. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  3129 x

Každý z nás jistě někdy slyšel o nápoji jménem kola. A stejně tak se každý z nás jistě setkal s pojmy jako životní prostředí nebo udržitelný rozvoj. Co mají tyto zdánlivě odlišné věci společného? Zkuste originální fritz-kolu, která nejenže oslní skvělou kolovou chutí, ale navíc je vyráběna s důrazem na udržitelnost a přírodní složení.

Fritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředíFritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředí

Asi každý z nás už někdy přemýšlel nad životním prostředím, ve kterém žijeme. Každý také jistě slyšel o pojmech jako „globální oteplování“ nebo „mikroplasty“. V dnešní době je velmi důležité zvažovat své spotřebitelské chování. I malá změna je pořád změna. Německý výrobce limonád fritz-kola nad životním prostředím přemýšlí již řadu let a snaží se svou troškou přispět do mlýna. Český distributor nápojů Premier Wines & Spirits přináší originální fritz-kolu, která je vyráběna s ohledem na udržitelný rozvoj a pouze z přírodních ingrediencí.

Filozofie nejen fritz-koly, ale i všech ostatních fritz limonád vychází z myšlenky dvou zakladatelů „pojďme to dělat lépe“. A jak řekli, tak udělali. S vizí, že kvalitní nápoj musí vycházet z kvalitních ingrediencí, bylo pečlivě zvoleno čistě přírodní, organické složení. Své promyšleně vyrobené nápoje balí značka fritz-kola do skla. Použitím této snadno recyklovatelné suroviny eliminuje zbytečnou produkci plastu, kterou je nápojový průmysl tak zatížený. Díky sklu navíc zůstane zcela nepoznamenaná chuť nápoje a bublinky z něj nemají kam utéct. Výrobci se snaží o co nejmenší ekologickou stopu (= měřítko, pomocí něhož lze vyjádřit vliv lidí na životní prostředí) a spolupracují s lokálními dodavateli. Při distribuci primárně využívají hromadnou dopravu a ekologicky náročné dopravní prostředky nechávají pouze jako poslední možnost. Všechny nápoje fritz-kola jsou veganské. Fritz vás tak potěší hned dvakrát, poprvé svou výraznou chutí, když se napijete, podruhé když si uvědomíte, že díky tomuto nápoji neprodukujete žádný zbytečný odpad a šetříte naši planetu. A to je dostatečně dobrý důvod k radosti.

Fritz-kola obsahuje přírodní kofein, a to v neuvěřitelném množství 25 mg/100 ml. Nenajdete v ní žádné alergeny a kolová chuť je úžasná. Pokud potřebujete pořádnou dávku životabudiče, tento nápoj je přesně to pravé.

Kromě koly jsou v nabídce také limonády. Příchuť jablko-třešeň-bezinka vás uchvátí svou dokonalou vyvážeností. Veškeré složení je opět přírodní, neobsahuje žádná přidaná barviva. Ovocná složka je zastoupena ve 23 %.

Pomerančová limonáda je vyrobena z mixu pomerančové šťávy (10,5 %), mandarinek (1,5 %) a citronové šťávy (5 %). Při výrobě nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Skvělé ovocné osvěžení do horkého letního dne!

Všechny uvedené nápoje můžete pořídit na www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist