Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Fritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředí

5. květen 2021  České nápoje   komentáře (0)  2879 x

Každý z nás jistě někdy slyšel o nápoji jménem kola. A stejně tak se každý z nás jistě setkal s pojmy jako životní prostředí nebo udržitelný rozvoj. Co mají tyto zdánlivě odlišné věci společného? Zkuste originální fritz-kolu, která nejenže oslní skvělou kolovou chutí, ale navíc je vyráběna s důrazem na udržitelnost a přírodní složení.

Fritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředíFritz-kola dbá na modly udržitelnosti a životního prostředí

Asi každý z nás už někdy přemýšlel nad životním prostředím, ve kterém žijeme. Každý také jistě slyšel o pojmech jako „globální oteplování“ nebo „mikroplasty“. V dnešní době je velmi důležité zvažovat své spotřebitelské chování. I malá změna je pořád změna. Německý výrobce limonád fritz-kola nad životním prostředím přemýšlí již řadu let a snaží se svou troškou přispět do mlýna. Český distributor nápojů Premier Wines & Spirits přináší originální fritz-kolu, která je vyráběna s ohledem na udržitelný rozvoj a pouze z přírodních ingrediencí.

Filozofie nejen fritz-koly, ale i všech ostatních fritz limonád vychází z myšlenky dvou zakladatelů „pojďme to dělat lépe“. A jak řekli, tak udělali. S vizí, že kvalitní nápoj musí vycházet z kvalitních ingrediencí, bylo pečlivě zvoleno čistě přírodní, organické složení. Své promyšleně vyrobené nápoje balí značka fritz-kola do skla. Použitím této snadno recyklovatelné suroviny eliminuje zbytečnou produkci plastu, kterou je nápojový průmysl tak zatížený. Díky sklu navíc zůstane zcela nepoznamenaná chuť nápoje a bublinky z něj nemají kam utéct. Výrobci se snaží o co nejmenší ekologickou stopu (= měřítko, pomocí něhož lze vyjádřit vliv lidí na životní prostředí) a spolupracují s lokálními dodavateli. Při distribuci primárně využívají hromadnou dopravu a ekologicky náročné dopravní prostředky nechávají pouze jako poslední možnost. Všechny nápoje fritz-kola jsou veganské. Fritz vás tak potěší hned dvakrát, poprvé svou výraznou chutí, když se napijete, podruhé když si uvědomíte, že díky tomuto nápoji neprodukujete žádný zbytečný odpad a šetříte naši planetu. A to je dostatečně dobrý důvod k radosti.

Fritz-kola obsahuje přírodní kofein, a to v neuvěřitelném množství 25 mg/100 ml. Nenajdete v ní žádné alergeny a kolová chuť je úžasná. Pokud potřebujete pořádnou dávku životabudiče, tento nápoj je přesně to pravé.

Kromě koly jsou v nabídce také limonády. Příchuť jablko-třešeň-bezinka vás uchvátí svou dokonalou vyvážeností. Veškeré složení je opět přírodní, neobsahuje žádná přidaná barviva. Ovocná složka je zastoupena ve 23 %.

Pomerančová limonáda je vyrobena z mixu pomerančové šťávy (10,5 %), mandarinek (1,5 %) a citronové šťávy (5 %). Při výrobě nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Skvělé ovocné osvěžení do horkého letního dne!

Všechny uvedené nápoje můžete pořídit na www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist