Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kinley s novou vizuální identitou

5. květen 2023  České nápoje   komentáře (0)  787 x

Značka Kinley, česká jednička mezi sycenými nápoji pro dospělé za rok 2022, přichází letos na trh se zcela novou kampaní nazvanou „Protože dnes si to zasloužíš“. Ta představí novou chuť i příchutě nejoblíbenějších variant Kinley. Intenzivní kampaň, která bude rezonovat jak v televizi a online prostoru, tak i pod širým nebem, chce lidem představit Kinley jako skvělou volbu nápoje pro chvíle, které si vyhradí sami pro sebe, a to například po náročném pracovním dni.

Kinley s novou vizuální identitouKinley s novou vizuální identitou

Mezinárodně známá hořká chuť či vynikající ovocně a bylinkově laděné varianty Kinley vyniknou jak v míchaných nápojích, tak i samostatně. Takový je přístup značky Kinley, jež do roku 2023 vstoupila s ambicí upevnit si pozici českého lídra na trhu sycených nápojů pro dospělé. Na tu se jí ze třetí příčky podařilo dostat loni. Letos na tento úspěch Kinley naváže představením svých nealkoholických drinků v nové podobě a 360stupňovou marketingovou kampaní. Ta zákazníkům připomene, jak důležité je myslet někdy také jen na sebe – ať už doma po práci s vynikajícím nápojem jako tečkou za náročným dnem, nebo třeba večer v baru s přáteli.

První komunikace v nové vizuální identitě odstartuje už v dubnu. Bude zaměřená především na PR aktivity, zviditelnění značky v místech prodeje a audiovizuální i online reklamu. V letních měsících pak více zapojíme influencery a přímou podporu novinek. Kinley budeme chtít představit jako skvělou volbu číslo 1 pro všechny dospělé bez ohledu na to, zda svoji chvilku pro sebe spojí s nealkoholickým nápojem nebo si raději dopřejí míchaný drink,“ říká Zuzana Staňková, brand manažerka značky Kinley pro Českou republiku a Slovensko.

Součástí kampaně bude mimo jiné i soutěž o prémiový iPad Pro, iPad Air a airPody. Kinley se objeví také na řadě letních akcí. Všude tam budou moci lidé Kinley nápoje ochutnat a vyzkoušet novou chuť Kinley Pink Aromatic Berry, Tonic Water či Ginger Ale. Značka je navíc dlouhodobě spojená se špičkovým barmanem Tomášem Kubíčkem. “Pro novou kampaň jsem připravil také speciální míchané drinky ušité na míru známým osobnostem. Drinky kombinují výtečnou chuť Kinley a zajímavé ingredience, jako je rozmarýn, tymián nebo citronová kůra,” doplňuje Tomáš Kubíček, ambasador Kinley a oceňovaný barman.

„Jako téměř u každé kampaně jsme se rozhodli její úspěch podpořit spojením značky se známými tvářemi. V polovině dubna se Kinley Relaunch Eventu zúčastní nejen David Gránský v roli moderátora a hlavního ambasadora, ale také manželé Kamila a Ondřej Šiklovi,“ komentuje Zuzana Staňková. „V případě spolupráce se značkou Kinley jsem nemusel dlouho váhat. Nahořklou chuť toniku mám rád ve všech podobách. Přes den jako osvěžující pití a večer jako součást míchaného drinku. Jsem si téměř jistý, že mezi mé oblíbené nápoje se zařadí Kinley Tonic Water, protože dávám přednost klasické chuti,“ doplňuje herec a moderátor David Gránský.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist