Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Legendární vánoční spot od Kofoly bude trochu jiný

26. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  5195 x

„Já nemusím, já už ho vidím!“ Hláška, kterou zná snad každý… Vánoční reklama na Kofolu se vysílá od roku 2003. Letos poprvé ale nabývá příběh divokého prasátka nového rozměru. Zlaté prasátko letos uvidí každý ve hvězdách!

Legendární vánoční spot od Kofoly bude trochu jinýLegendární vánoční spot od Kofoly bude trochu jiný

„Naše reklama se stala tak trochu ikonou Vánoc. Navazuje na symboliku čarovného Zlatého prasátka, které chce na štědrý večer spatřit každý. V letošní kampani jsme tento motiv posunuli ještě dál,“ vysvětluje Lucia Tarbajovská, marketingová manažerka Kofoly. „Na noční obloze se díky kouzlu prasátka rozsvítí zcela nové souhvězdí, souhvězdí Prasátka, díky kterému bude moci Zlaté prasátko zahlédnout skutečně každý. A to nejen o Vánocích. Stačí jen najít Velký vůz a správně pospojovat hvězdy v souhvězdí Velké medvědice,“ dodává.

Nové vyústění dobře známého příběhu nahrazuje každoročně nasazované závěry spotu, ve kterých se představovaly vánoční limitované edice Kofoly. Ty vznikly i letos - jsou jimi Kofola vánoční koření a Kofola s příchutí jablka se skořicí - spot je ale neakcentuje. „Rozhodli jsme se věnovat adventní čas kouzelnému příběhu, jehož hlavní zvířecí hrdinkou je prasátko Zlatuška. To ztvárnila šestiletá samice Bublina, která si ve spotu zahrála i se svým trenérem Radimem,“ popisuje obsazení Martin Macoun, senior brand manažer Kofoly.

Natáčení probíhalo v říjnu u Českého Šternberka. Pro dokreslení zimní atmosféry bylo potřeba zajistit umělý sníh. To ale zdaleka nebyla hlavní výzva. „Při postprodukci letošní dohrávky jsme postupovali tak, aby její výsledná podoba co nejvíce odpovídala době, kdy vznikl původní spot, tedy v roce 2003,“ vysvětluje kreativní ředitel David Suda z WMC Grey, která pokračování příběhu tvořila.

Spot vznikl v režii Roberta Hloze, který už má na kontě jednu z letních reklam Kofoly (Klíště, 2017). Spolu s WMC Grey se na spotu podílela produkční společnost Dawson.

„Naše Zlaté prasátko patří už neodmyslitelně k Adventu. Je rodinným stříbrem kofolích kampaní a není tedy důvod ho měnit. Dát starému příběhu ale nový impuls jsme vnímali jako velkou výzvu a těšíme se na reakce spotřebitelů,“ uzavírá Lucia Tarbajovská.

Vánoční kampaň startuje 23. listopadu a poběží až do Vánoc. Návod na to, jak a kde spatřit  Zlaté prasátko na noční obloze najdete na etiketách produktů a POS materiálech, případně na Youtube.

Bublina v roli Zlatušky

Hlavní zvířecí postavu vánočního spotu, Zlatušku, ztvárnila šestiletá samice prasete divokého. Narodila se v oboře Žleby a nyní žije v záchranné stanici ve východních Čechách. Váží asi 80kg a patří mezi velké gurmány. Před kamerou není žádným nováčkem - na kontě má roli ve filmu Pokot pod režijním vedení Agnieszky Holland, seriál pro BBC Britannia, slovenský film Cuky Luky a také seriál Strážmistr Topinka.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist