Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitované vánoční edice Kofoly

5. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  1254 x

Když smícháte kopec lásky s jablky se skořicí nebo karamelem, vznikne kombinace, která nemůže chybět na žádném vánočním stole. Právě spojení jablek a skořice je historicky nejoblíbenější příchutí v 15leté historii limitovaných vánočních edic Kofoly a letos přichází znovu. Společnost jí bude dělat i zcela nová karamelová příchuť. Podívejte se spolu s námi na to, které vánoční chutě Kofoly se dostaly na stupínky vítězů.

Limitované vánoční edice KofolyLimitované vánoční edice Kofoly

Historie limitovaných vánočních edic Kofoly se začala psát v roce 2007. Úplně první byla Kofola Skořicová a skořice se ve vánočních limitkách pravidelně opakovala i v dalších letech. Někdy samostatně, jindy ve spojení se švestkami, s hruškou nebo s jablky. Jednoznačně první místo si ovšem nejen mezi skořicovými, ale mezi všemi limitovanými edicemi Kofoly, vydobylo Jablko se skořicí.

Kombinaci jablko se skořicí jsme přinesli na český trh v roce 2019. Úspěch tohoto spojení s Kofolou nás přesvědčil o tom, že letos takto okořeníme vánoční Kofolu nejen v Česku, ale i na Slovensku. Nechceme však zůstat jen u osvědčené příchuti, ale nabídneme i novinku – spojení tradiční Kofoly s karamelem,“ představuje vánoční příchutě Nikola Gschwentnerová, brand manažerka značky Kofola.

Za 15 let tento československý nápoj zpestřila na Vánoce spousta příchutí. Ořechy, kokos, několikrát vanilka, dokonce i marcipán či čokoláda. Po zlatém jablku se skořicí si stříbrnou příčku mezi vánočními limitkami Kofoly odneslo opět koření, jak jinak vánoční, a bronzovou příčku zase vánoční klasika – Mandarinka.

Ať už bude vašim Vánocům kralovat karamel, jablko se skořicí nebo zůstanete věrní klasice, přejeme všem štědré a láskyplné Vánoce. A pokud se vydržíte až do večera postít, možná uvidíte i zlaté prasátko. My ho na televizní obrazovky pustíme určitě,“ přeje za Kofolu Nikola Gschwentnerová.

Sváteční limitované edice roku 2021 Kofola Karamel a Kofola Jablko se skořicí jsou dostupné v českých maloobchodech ve 2l PET lahvi až do vyprodání.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist