Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitované vánoční edice Kofoly

5. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  1597 x

Když smícháte kopec lásky s jablky se skořicí nebo karamelem, vznikne kombinace, která nemůže chybět na žádném vánočním stole. Právě spojení jablek a skořice je historicky nejoblíbenější příchutí v 15leté historii limitovaných vánočních edic Kofoly a letos přichází znovu. Společnost jí bude dělat i zcela nová karamelová příchuť. Podívejte se spolu s námi na to, které vánoční chutě Kofoly se dostaly na stupínky vítězů.

Limitované vánoční edice KofolyLimitované vánoční edice Kofoly

Historie limitovaných vánočních edic Kofoly se začala psát v roce 2007. Úplně první byla Kofola Skořicová a skořice se ve vánočních limitkách pravidelně opakovala i v dalších letech. Někdy samostatně, jindy ve spojení se švestkami, s hruškou nebo s jablky. Jednoznačně první místo si ovšem nejen mezi skořicovými, ale mezi všemi limitovanými edicemi Kofoly, vydobylo Jablko se skořicí.

Kombinaci jablko se skořicí jsme přinesli na český trh v roce 2019. Úspěch tohoto spojení s Kofolou nás přesvědčil o tom, že letos takto okořeníme vánoční Kofolu nejen v Česku, ale i na Slovensku. Nechceme však zůstat jen u osvědčené příchuti, ale nabídneme i novinku – spojení tradiční Kofoly s karamelem,“ představuje vánoční příchutě Nikola Gschwentnerová, brand manažerka značky Kofola.

Za 15 let tento československý nápoj zpestřila na Vánoce spousta příchutí. Ořechy, kokos, několikrát vanilka, dokonce i marcipán či čokoláda. Po zlatém jablku se skořicí si stříbrnou příčku mezi vánočními limitkami Kofoly odneslo opět koření, jak jinak vánoční, a bronzovou příčku zase vánoční klasika – Mandarinka.

Ať už bude vašim Vánocům kralovat karamel, jablko se skořicí nebo zůstanete věrní klasice, přejeme všem štědré a láskyplné Vánoce. A pokud se vydržíte až do večera postít, možná uvidíte i zlaté prasátko. My ho na televizní obrazovky pustíme určitě,“ přeje za Kofolu Nikola Gschwentnerová.

Sváteční limitované edice roku 2021 Kofola Karamel a Kofola Jablko se skořicí jsou dostupné v českých maloobchodech ve 2l PET lahvi až do vyprodání.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist