Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Přírodní limonády z Anglie

19. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  5282 x

Seznamte se s prémiovými britskými limonádami Belvoir. Díky svému přírodnímu složení, rodinným recepturám a důrazu na nejvyšší kvalitu jsou ve velké oblibě mezi konzumenty po celém světě. Z bohaté nabídky příchutí limonád Belvoir z ručně sbíraného ovoce a bylin si vyberou i ti nejnáročnější.

Přírodní limonády z AngliePřírodní limonády z Anglie

Limonády k letnímu osvěžení neodmyslitelně patří. Tradice britských přírodních limonád Belvoir sahá do roku 1984 a od začátku se vyrábějí v malebném Vale of Belvoir v srdci anglického venkova. Receptura těchto výtečných limonád se předává z generace na generaci. Kombinace ručně sbíraného zralého ovoce s infuzovanými květy a pramenitou vodou pod značkou Belvoir je zárukou opravdové kvality. Vyzkoušejte jejich legendární bezové limonády, které jsou bezkonkurenční britskou jedničkou na trhu, či některé z těch opravdu netradičních, jež vás příjemně překvapí. Můžete si vychutnat například kombinaci bezu a růžových lístků. Šťáva Elderflower Cordial a limonády Elderflower Pressé a Elderflower & Rose pravidelně získávají nejvyšší ocenění kvality.

Belvoir se pyšní produkty pouze z přírodních surovin. Bezové květy ručně sbírají nejen zaměstnanci společnosti Belvoir, ale i místní obyvatelé či rodinní přátelé. Sklizeň lze totiž provádět pouze po dobu 6 týdnů v závislosti na počasí. V minulém roce navíc značka snížila obsah cukru u všech svých produktů. Pev Manners, výkonný ředitel společnosti Belvoir Fruit Farms, doplňuje: „Během naší 35leté historie zůstala společnost Belvoir vždy věrná svým hodnotám: poctivost, kvalita a radost z práce, stejně jako závazek používat výhradně kvalitní přírodní ingredience a hrdě říkat ne umělým příchutím, barvivům, konzervantům a sladidlům. Chceme, aby si lidé dál vychutnávali všechny nealkoholické nápoje – ať ve verzi klasické, bio, nebo light – se stejnou radostí jako v časech, kdy jsme před třemi a půl desetiletí uvedli na trh první šťávu z bezového květu v Británii pod názvem Elderflower Cordial.“

Vedle výroby přírodních limonád a sirupů se tento rodinný podnik zasluhuje i o ochranu životního prostředí, zejména snižováním množství odpadu během výroby a používáním recyklovatelných lahví. Firma navíc sama recykluje 98 % všech příchozích obalových materiálů.

Belvoir Organic Elderflower Presse

Zkuste to nejlepší z dílny Belvoir.  Ochutnejte tradiční bezovou limonádu Belvoir. Čerstvě trhané květy bezinek, jejichž sklizeň trvá pouhých šest týdnů, se louhují již ten samý den. Jedná se o bio limonádu kombinující čerstvě trhané květy černého bezu, čerstvě vymačkanou šťávu z citronů a pramenitou vodu pocházející přímo z údolí Vale of Belvoir. Vyvážená, jemná osvěžující chuť se skvěle hodí do horkého letního počasí. Servírujte vychlazenou.

Belvoir Organic Elderflower Presse zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 43 Kč za 0,25 l či za 94 Kč za 0,75 l.

Belvoir Elderflower & Rose Presse

Nechte se unést květinovou vůní této skvělé britské limonády. Čerstvé bezové květy a jemné růžové lístky vytvářejí v podání Belvoir dokonalé spojení. Dlouhá dochuť, příjemná ovocnost a květinová opojnost je kombinací, kterou lze jen těžko odmítnout. Před konzumací limonádu vychlaďte a podávejte samotnou či na ledu.

Belvoir Elderflower & Rose Presse zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 43 Kč za 0,25 l či za 94 Kč za 0,75 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist