Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stock výhradním distributorem limonád Fentimans pro Česko a Slovensko

13. leden 2023  České nápoje   komentáře (0)  590 x

Společnost Stock Plzeň-Božkov, lídr a jednička na trhu v oblasti destilátů, se ke konci loňského roku stala výhradním distributorem celosvětově oblíbené značky Fentimans, a to jak pro český, tak i slovenský trh. Oficiální začátek spolupráce bude zahrnovat veškeré prodejní kanály.

Stock výhradním distributorem limonád Fentimans pro Česko a SlovenskoStock výhradním distributorem limonád Fentimans pro Česko a Slovensko

Jan Havlis, generální ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov, k nově navázané spolupráci se značkou Fentimans doplňuje: „Těší nás, že se od listopadu stáváme výhradním distributorem značky Fentimans pro české a slovenské spotřebitele. Společnost ve svém širokém portfoliu prémiových produktů nabízí bohaté možnosti mixability nejen s našimi distribuovanými značkami, ale i lokálními produkty, se kterými bychom chtěli produkty Fentimans párovat. Produkty Fentimans jsou oblíbené po celém světě a spotřebitelé na nich oceňují jejich vysokou kvalitu, atraktivitu a nepřeberné možnosti mixování skvělých prémiových koktejlů, takže máme velkou radost z toho, že pro Česko a Slovensko ji nyní budeme distribuovat právě my.“

Fentimans je oceňovanou jedničkou v sycených nealkoholických nápojích, která se těší velké oblibě již od roku 1905. Její produkty jsou nabízené v nejlepších barech a restauracích světa. Prémiové nápoje jsou vyráběny unikátní metodou Botanical Brewing, která garantuje nepřekonatelnou kvalitu s bohatou a hlubokou chutí.

V první fázi vzniká Fentimans hledáním těch nejlepších přírodních surovin po celém světě. Poté, co jsou přírodní rostlinné látky pečlivě vybrány a připraveny k dalšímu zpracování, začíná proces botanického vaření neboli Botanical Brewing. Následuje fermentování pomocí živých kvasinek, které trvá po dobu 7 dní v klasických dřevěných fermentačních nádobách. Právě tento proces je začátkem kouzla, které leží v srdci těchto nápojů. Díky kvasnicím, cukru a přírodní hruškové šťávě dochází k pomalému rozvoji bohaté a komplexní chuti. Jakmile nápoj projde fermentací, jsou z přírodních zdrojů extrahovány esenciální oleje a příchutě, které dodávají nápojům výraznou, bohatou a nezaměnitelnou chuť.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist