Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Toniky Thomas Henry rozšiřují portfolio

28. duben 2021  České nápoje   komentáře (0)  2520 x

Oblíbené prémiové toniky Thomas Henry přicházejí se svěžími novinkami následujícími aktuální trendy. Díky kvalitním tonikům Thomas Henry si můžete připravit vaše oblíbené prémiové drinky i v pohodlí domova. Nové příchutě ale skvěle osvěží i samotné.

Toniky Thomas Henry rozšiřují portfolioToniky Thomas Henry rozšiřují portfolio

Na český trh se tyto toniky oblíbené po celém světě dostávají díky Premier Wines & Spirits, distributorovi prémiových vín, alkoholických a nealkoholických nápojů. Obě letošní novinky sledují současné trendy, a tak kromě důrazu na skvělou chuť obsahují i méně cukru, než je zvykem. „Novinky Thomas Henry Botanical a Dry Tonic skvěle zapadají do moderního stylu servírování ginu s tonikem. Botanical Tonic v jemných ginech probouzí jejich bylinný základ a v těch výrazných podtrhuje osobitost unikátních bylin. Dry Tonic díky svým nízkým obsahem cukru láká čím dál více našich spotřebitelů a je velmi vhodný na přípravu lehkých koktejlů,“ říká Pavel Weiss, barman a ambasador společnosti Premier Wines & Spirit. Thomas Henry se sice při výrobě nekompromisně řídí svým heslem „od barmanů pro barmany“, ale dnes ocení jejich produkty i ti, kteří si je objednají domů pro domácí přípravu prémiových koktejlů. Novými příchutěmi reaguje značka na neustále se vyvíjející trh.

Novinka Thomas Henry Dry Tonic je sušším ekvivalentem Thomas Henry Tonic Water s menším obsahem cukru. Tato klasika se skvěle hodí do standardních ginů s tonikem, kdy díky menšímu množství cukru a větší hořkosti se v kombinaci se spirity příjemně rozvíjí plný potenciál vybrané kombinace. Kromě typické suché chininové chuti vás na konci čeká lehce citrusový závěr.

Květinová varianta toniku Thomas Henry Botanical Tonic je očekávaným zpestřením řady toniků Thomas Henry. Jemná vyvážená chuť kombinuje svěžest a lehkou sladkost. V chuti se mísí byliny a lokální a středomořské květiny, které jsou vyvážené jemnou hořkostí chininu. V této přírodní kombinaci se mísí tóny rozmarýnu, jalovce, smrku a v Čechách oblíbených bezinek. Tento tonik se perfektně hodí k ginům založeným hlavně na bylinkách a koření. Případně z něj jednoduchou kombinací například s vermutem vytvoříte lahodný aperitiv.

Berlínské toniky Thomas Henry se těší oblibě po celém světě pro opravdovou kvalitu spojenou s vyváženou chutí i skvělými příchutěmi. Svědčí o tom i ocenění, které značka získala od předního časopisu The Spirits Business. Ten oceňuje nejkvalitnější toniky a mixery – nealkoholické nápoje, které se používají pro kombinaci s alkoholem do koktejlů. Hlavními hodnocenými kritérii byla chuť, vůně a vzhled. Thomas Henry si odnesl hned sedm ocenění. Největším úspěchem je ocenění Master, které získalo pouze osm soutěžících produktů. Thomas Henry sesbíral rovnou tři a jedním z toniků této značky oceněných Master cenou je jeho novinka Thomas Henry Botanical Tonic. Další dvě ceny pak náleží Thomas Henry Tonic Water a osvěžující příchuti Pink Grapefruit. Druhá novinka letošního roku, Thomas Henry Dry Tonic, si odnesla zlatou medaili.

Toniky značky Thomas Henry pořídíte na stránkách www.1er.cz za cenu 35 Kč za 0,2 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist