Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Coca-Cola HBC má nového šéfa komunikace

13. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  1531 x

Do pozice ředitele pro veřejné záležitosti, firemní komunikaci a udržitelnost (Public Affairs, Communication & Sustainability) byl nově jmenován člen top managementu Lukáš Zapletal, současný ředitel právního a bezpečnostního oddělení pro Česko a Slovensko. Oddělení se tak nově spojí.

Coca-Cola HBC má nového šéfa komunikaceCoca-Cola HBC má nového šéfa komunikace

Zapletal v roce 2011 založil ve společnosti Coca-Cola HBC právní oddělení, které díky svému proaktivnímu, inovativnímu a obchodně orientovanému přístupu významně přispělo k růstu České i Slovenské obchodní jednotky prostřednictvím mnoha iniciativ, např. akvizicí závodu Natura, zavedením efektivních compliance programů či řízením mezinárodních projektů vedoucích ke zjednodušení a zrychlení procesů. Během korona krize přispěl k implementaci termokamer pro zvýšení bezpečnosti zdraví zaměstnanců a právně podporoval HoReCa zákazníky. V létě 2019 absolvoval rozvojový program v centrále The Coca-Cola Company
v Atlantě.

Lukáš Zapletal rozšíří své odpovědnosti a povede nově i oddělení Vnějších vztahů, komunikace a udržitelnosti (PA&C), s nímž vedle své každodenní práce spolupracoval úzce po celou dobu. V jeho nové roli PA&C, Legal a Security ředitele CZ/SK bude dále rozvíjet spolupráci mezi funkčními týmy tak, aby nově vytvořené oddělení bylo silné a přispívalo k udržitelnému podnikání a dobré reputaci společnosti,“ uvedla generální ředitelka Maria Anargyrou-Nikolič, které je Zapletal přímo podřízený.

Vážím si důvěry, kterou ve mně nejvyšší vedení vložilo, pro mě jde o nový a velmi zajímavý životní impuls. Po nelehkém covidovém období se nám podařilo na komunikaci sestavit velmi silný seniorní tým a věřím, že společnými silami budeme přispívat k naplňování strategických firemních cílů,“ řekl Lukáš Zapletal, PA&C, Legal a Security ředitel Coca-Cola HBC pro Česko a Slovensko.

Zapletal jako člen speciálního leadership týmu spoluvytvářel Youth Empowered program, jednu z klíčových iniciativ skupiny Coca-Cola HBC pro 28 států Evropy, Asie a Afriky v oblasti společenské odpovědnosti. Na lokální úrovni Zapletal dlouhodobě podporuje iniciativu To dáš!, která ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a dalšími partnery pomáhá dětem ze znevýhodněného prostředí. Zapletal také působí jako člen vedení Unie podnikových právníků či v Expertním týmu pro legislativu Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Zapletal získal titul doktor práv na Masarykově univerzitě v Brně, dále studoval mj. postgraduálně   soutěžní právo EU na King‘s College London či exekutivní program na IMD v Lausanne. Je držitelem řady ocenění, mj. CCHBC Legal Innovation Award či Legal 500: General Counsel Powerlist CEE.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist