Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Coca-Cola HBC má nového šéfa komunikace

13. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  2028 x

Do pozice ředitele pro veřejné záležitosti, firemní komunikaci a udržitelnost (Public Affairs, Communication & Sustainability) byl nově jmenován člen top managementu Lukáš Zapletal, současný ředitel právního a bezpečnostního oddělení pro Česko a Slovensko. Oddělení se tak nově spojí.

Coca-Cola HBC má nového šéfa komunikaceCoca-Cola HBC má nového šéfa komunikace

Zapletal v roce 2011 založil ve společnosti Coca-Cola HBC právní oddělení, které díky svému proaktivnímu, inovativnímu a obchodně orientovanému přístupu významně přispělo k růstu České i Slovenské obchodní jednotky prostřednictvím mnoha iniciativ, např. akvizicí závodu Natura, zavedením efektivních compliance programů či řízením mezinárodních projektů vedoucích ke zjednodušení a zrychlení procesů. Během korona krize přispěl k implementaci termokamer pro zvýšení bezpečnosti zdraví zaměstnanců a právně podporoval HoReCa zákazníky. V létě 2019 absolvoval rozvojový program v centrále The Coca-Cola Company
v Atlantě.

Lukáš Zapletal rozšíří své odpovědnosti a povede nově i oddělení Vnějších vztahů, komunikace a udržitelnosti (PA&C), s nímž vedle své každodenní práce spolupracoval úzce po celou dobu. V jeho nové roli PA&C, Legal a Security ředitele CZ/SK bude dále rozvíjet spolupráci mezi funkčními týmy tak, aby nově vytvořené oddělení bylo silné a přispívalo k udržitelnému podnikání a dobré reputaci společnosti,“ uvedla generální ředitelka Maria Anargyrou-Nikolič, které je Zapletal přímo podřízený.

Vážím si důvěry, kterou ve mně nejvyšší vedení vložilo, pro mě jde o nový a velmi zajímavý životní impuls. Po nelehkém covidovém období se nám podařilo na komunikaci sestavit velmi silný seniorní tým a věřím, že společnými silami budeme přispívat k naplňování strategických firemních cílů,“ řekl Lukáš Zapletal, PA&C, Legal a Security ředitel Coca-Cola HBC pro Česko a Slovensko.

Zapletal jako člen speciálního leadership týmu spoluvytvářel Youth Empowered program, jednu z klíčových iniciativ skupiny Coca-Cola HBC pro 28 států Evropy, Asie a Afriky v oblasti společenské odpovědnosti. Na lokální úrovni Zapletal dlouhodobě podporuje iniciativu To dáš!, která ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a dalšími partnery pomáhá dětem ze znevýhodněného prostředí. Zapletal také působí jako člen vedení Unie podnikových právníků či v Expertním týmu pro legislativu Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Zapletal získal titul doktor práv na Masarykově univerzitě v Brně, dále studoval mj. postgraduálně   soutěžní právo EU na King‘s College London či exekutivní program na IMD v Lausanne. Je držitelem řady ocenění, mj. CCHBC Legal Innovation Award či Legal 500: General Counsel Powerlist CEE.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist