Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hell Energy otevírá továrnu na nápoje a plechovky

29. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  233 x

Maďarská společnost HELL ENERGY, která se primárně věnuje výrobě oblíbených energetických nápojů a ledových káv, nepřestává překvapovat svými inovacemi. Dosud všechny své výrobky prodávala v udržitelných hliníkových plechovkách, aby pomáhala šetřit životní prostředí. Teď se rozhodla svou výrobu ještě více expandovat, a potvrdit tak svou pozici lídra na trzích deseti zemí.

Hell Energy otevírá továrnu na nápoje a plechovkyHell Energy otevírá továrnu na nápoje a plechovky

HELL ENERGY je jednou z nejrychleji expandujících značek na světě. To dokazuje i její prudce rostoucí exportní trh. Denně vyrobí až 18 milionů různých druhů nápojů, díky čemuž se řadí k největším výrobcům energetických nápojů vůbec. Od konkurence se liší svou dlouholetou tradicí a širokou nabídkou jedinečných výrobků za přijatelné ceny. Ale především svou vlastní moderní plnírnou a továrnou na výrobu hliníkových nápojových plechovek, díky čemuž podporuje udržitelnost svých produktů. V pátek 24. května veřejnosti slavnostně odhalila v maďarském městě Szikszó svou novou obří továrnu, ve které se nápojové plechovky z hliníku vyrábí a zároveň i plní na jednom místě!

Velká továrna, ještě větší úspěchy

Příběh úspěchu společnosti HELL ENERGY dosáhl dalšího důležitého milníku. V továrně, která se nyní rozkládá na ploše 77,11 hektarů, a je tak největší svého druhu, jsou k dispozici ty nejmodernější výrobní technologie. Díky masivní rozloze továrny postavené v průmyslovém parku se výrobní aktivity společnosti dostaly na novou úroveň. Bude moct ročně zpracovat až 10 miliard nápojových plechovek, z toho 4 miliardy plechovek a 6 miliard kusů naplněných a hotových výrobků. Znamená to, že denně bude moct přepravit až 31 milionů hliníkových plechovek, z nichž 13 milionů vyrobí a 18 milionů naplní stroje. Tento tovární komplex je navíc nově vhodný i pro výrobu hliníkových plechovek o objemu 500 ml, což dále rozšiřuje sortiment výrobků.

Je mi opravdu velkou ctí otevřít brány naší nové továrny. Mám z tohoto úspěchu radost. Její otevření zahajuje novou etapu HELL ENERGY, kdy se výroba a plnění hliníkových nápojových plechovek odehrává souběžně na jednom místě,“ uvádí Barnabás Csereklye, generální ředitel společnosti HELL ENERGY Hungary Ltd. „Jedná se tak o nejpokročilejší a nejefektivnější provozní model v našem odvětví. Díky tomuto novému a inovativnímu způsobu výroby chceme v HELL ENERGY posílit nejen naši konkurenceschopnost, ale především i udržitelnost spojenou s ochranou životního prostředí,“ dodává generální ředitel.

HELL ENERGY není ve výrobě nováčkem

Při příležitosti otevření továrny oslavila společnost HELL ENERGY také 18. výročí od svého založení, a zdůraznila tak rychlou dynamiku růstu a neustále se rozšiřující, vysoce kvalitní sortiment výrobků. Kromě energetických nápojů do svého portfolia totiž řadí i ledové čaje a nealkoholické nápoje, jemné vitamínové nápoje a vodu prémiové kvality. Pyšní se také výrobou lahodných ledových káv HELL Ice Coffee, které zaujímají vedoucí postavení na trhu celkem v 5 zemích.

Věřím, že otevřením nové továrny bude mít HELL ENERGY jedinečnou příležitost rozšířit distribuci do vícero zemí a zároveň tak udržet svou pozici lídra,“ dodává Olina Vlčková, trade marketing manager společnosti HELL ENERGY CZ. „Kromě toho se snažíme neustále přicházet s novými a zajímavými příchutěmi svých nápojů, které teď bude moct dovážet do jednotlivých zemí ještě rychleji a udržitelněji. Nedávno například na trh uvedla neodolatelnou novinku ledovou kávu – HELL ICE COFFEE PINK LATTE, kterou si určitě zamilují fanoušci HELL ENERGY po celém světě!“ uzavírá Olina Vlčková za HELL ENERGY CZ.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist