Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Coca-Cola má nového generálního ředitele

3. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  1005 x

Novým generální ředitelem společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se od 1. září stává Dan Timotin. Na pozici střídá Marii Anargyrou-Nikolić, která po 3 letech převezme v pozici generální ředitelky vedení řecké a kyperské pobočky.

Coca-Cola má nového generálního řediteleCoca-Cola má nového generálního ředitele

Dan Timotin (45) přechází do česko-slovenské pobočky z pozice generálního ředitele CC HBC & Heineken joint venture v Severní Makedonii. Ve společnosti CC HBC pracuje od roku 2011. Za 7 let zastával pozice včetně finančního ředitele rumunsko-moldavské pobočky, obchodního ředitele pro Rumunsko nebo finančního ředitele pro celou skupinu CC HBC.

Minas Agelidis, regionální ředitel společnosti Coca-Cola HBC, uvádí: “Danovy zkušenosti a hodnoty v kombinaci s jeho zaměřením na kulturu a lidi z něj dělají vynikajícího leadera, který pomůže v další fázi růstu našich zákazníků a byznysu v Čechách a na Slovensku.”

Velice se těším na práci v nové zemi, na novou kulturu i skvělé lidi, kteří toho v posledních letech hodně dokázali. Věřím, že s mými mezinárodními zkušenostmi a znalostmi oboru budu schopen přispět a pokračovat v celkovém úspěchu české a slovenské pobočky. V rámci priorit se zaměřím zejména na dokončení nejmodernější továrny v Evropě a na růst udržitelného byznysu,“ říká Dan Timotin, nový generální ředitel Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Dan během své kariéry zahájil několik úspěšných strategických iniciativ – například proces uvádění produktů na trh na úrovni obchodních jednotek i celé skupiny. Díky intenzivnímu zaměření na zaměstnance a zjednodušování procesů dosáhl jeho tým nejvyšší úrovně spolupráce se zákazníky napříč všemi kanály. V roce 2019 byl Dan povýšen do pozice generálního ředitele pobočky v Severní Makedonii. Od počátku se intenzivně zabýval kulturou ve firmě, inspirací a podporou nových talentů, zaváděním strategických iniciativ, dosahováním udržitelného rozvoje podílů v nealkoholických nápojích i pivu nebo dlouhodobou spoluprací s klíčovými zákazníky.

Dan Timotin je ženatý, má 3 děti. Volné chvíle nejraději tráví s rodinou či sportem. Mezi jeho záliby patří tenis, turistika a četba.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist