Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Fee Brothers slaví 160 let

22. duben 2024  České nápoje   komentáře (0)  266 x

Produkty značky Fee Brothers nově získaly certifikaci Kosher, Gluten-Free a Vegan. Tuto certifikaci získaly pro většinu svého sortimentu a mohou se tak rozšířit většímu okruhu zákazníků, kteří mohou nyní bez obav využívat jejich produkty bez ohledu na dietní omezení nebo osobní přesvědčení. Je to skvělý dárek ke 160. narozeninám této značky.

Fee Brothers slaví 160 letFee Brothers slaví 160 let

Rodinná značka Fee Brothers slaví letos neuvěřitelných 160 let na trhu. Po dlouhé roky si budovala své jméno a nyní se může chlubit prvotřídním postavením mezi nejrůznějšími dochucovadly pro drinky. Fee Brothers je synonymem kvality, inovace a příslibu neobyčejné chuťové exploze, která povznese každý koktejl na novou neobyčejnou úroveň.

Osoby trpící celiakií nebo ty, kteří se rozhodli vyhýbat lepku jistě potěší, že produkty Fee Brothers jsou nyní certifikovány jako bezlepkové, tedy Gluten free. Tato certifikace zajišťuje, že všechny takto označené produkty jsou bezpečné pro konzumaci i pro osoby s lepkovou intolerancí.

Získáním certifikace Vegan značka potvrzuje svůj závazek k etickému a udržitelnému podnikání a dokládá, že tyto produkty neobsahují žádné živočišné složky ani nejsou testovány na zvířatech.

Kosher certifikace deklaruje, že produkty splňují všechny potřebné požadavky židovských dietních zákonů. Fee Brothers se v čase vyvinula v globální značku a její produkty oslovují nadšence a profesionální mixology po celém světě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist