Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Freshbar UGO nově na pražském Hlavním nádraží

25. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1132 x

Od října se mohou cestující na pražském Hlavním nádraží posilnit na cesty čerstvými produkty z nabídky UGO Freshbaru. Ve spolupráci s franšízantským partnerem Lagardére Travel Retail otevřel řetězec zdravého občerstvení UGO již svou 66. provozovnu. Zákazníkům nabízí pestrou nabídku zeleninových a ovocných šťáv a smoothies, teplých lehkých svačinek z grilu i pravidelně obměňované polévkové menu.

Freshbar UGO nově na pražském Hlavním nádražíFreshbar UGO nově na pražském Hlavním nádraží

UGO Freshbar je součástí kavárny s čerstvou nabídkou Bread&Co a v Praze jde už 29. značkovou provozovnou. Pro franšízantskou skupinu Lagardére Travel Retail jde o sedmou spolupráci s brandem UGO. Zákazníci si mohou produkty odnést s sebou nebo vychutnat přímo ve Freshbaru, kde je k dispozici dvacet míst k sezení.

„Poté, co se nám loni v létě podařilo otevřít naši vlakovou provozovnu UGO Salaterie na pražském Václavském náměstí, je UGO Freshbar umístěný přímo u hlavní odjezdové tabule Hlavního nádraží obsazení další klíčové lokality,“ popisuje Marek Farník, ředitel a zakladatel společnosti UGO.

Ředitel provozu stravovacích služeb v cestovních lokalitách Martin Petřík říká: „V Lagardére Travel Retail se snažíme neustále inovovat a nabízet optimální mix produktové nabídky v lokalitách, ve kterých působíme. Začlenění UGO do provozovny Bread&Co bylo pro nás efektivní z hlediska času a nákladů.“

Architektonická podoba nového UGO Freshbaru v typické kombinaci zelené barvy a dřeva ladí s celkovým konceptem a produktovou nabídkou. Nechybí ani pro značku charakteristický populární Ledový čaj jahoda, připravovaný metodou louhování za studena, kde klíčovou ingredienci dodává sesterská společnost Leros a čistě zeleninové krémové polévky, bez dochucovadel a mouky či sezónní nabídka. To jsou aktuálně produkty „Z farmy na stůl“, ve kterých hraje prim česká mrkev z farmy ve východočeských Pileticích.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist