Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Freshbar UGO nově na pražském Hlavním nádraží

25. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1501 x

Od října se mohou cestující na pražském Hlavním nádraží posilnit na cesty čerstvými produkty z nabídky UGO Freshbaru. Ve spolupráci s franšízantským partnerem Lagardére Travel Retail otevřel řetězec zdravého občerstvení UGO již svou 66. provozovnu. Zákazníkům nabízí pestrou nabídku zeleninových a ovocných šťáv a smoothies, teplých lehkých svačinek z grilu i pravidelně obměňované polévkové menu.

Freshbar UGO nově na pražském Hlavním nádražíFreshbar UGO nově na pražském Hlavním nádraží

UGO Freshbar je součástí kavárny s čerstvou nabídkou Bread&Co a v Praze jde už 29. značkovou provozovnou. Pro franšízantskou skupinu Lagardére Travel Retail jde o sedmou spolupráci s brandem UGO. Zákazníci si mohou produkty odnést s sebou nebo vychutnat přímo ve Freshbaru, kde je k dispozici dvacet míst k sezení.

„Poté, co se nám loni v létě podařilo otevřít naši vlakovou provozovnu UGO Salaterie na pražském Václavském náměstí, je UGO Freshbar umístěný přímo u hlavní odjezdové tabule Hlavního nádraží obsazení další klíčové lokality,“ popisuje Marek Farník, ředitel a zakladatel společnosti UGO.

Ředitel provozu stravovacích služeb v cestovních lokalitách Martin Petřík říká: „V Lagardére Travel Retail se snažíme neustále inovovat a nabízet optimální mix produktové nabídky v lokalitách, ve kterých působíme. Začlenění UGO do provozovny Bread&Co bylo pro nás efektivní z hlediska času a nákladů.“

Architektonická podoba nového UGO Freshbaru v typické kombinaci zelené barvy a dřeva ladí s celkovým konceptem a produktovou nabídkou. Nechybí ani pro značku charakteristický populární Ledový čaj jahoda, připravovaný metodou louhování za studena, kde klíčovou ingredienci dodává sesterská společnost Leros a čistě zeleninové krémové polévky, bez dochucovadel a mouky či sezónní nabídka. To jsou aktuálně produkty „Z farmy na stůl“, ve kterých hraje prim česká mrkev z farmy ve východočeských Pileticích.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist