Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Malostranská kavárna Starbucks

11. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  151 x

Po kompletním redesignu přivítala zákazníky kavárna Starbucks na Malostranském náměstí, která byla vůbec první pobočkou slavného řetězce v Praze.

Malostranská kavárna StarbucksMalostranská kavárna Starbucks

Kavárna Starbucks na Malostranském náměstí 28, která se v roce 2008 stala první vlaštovkou v Praze i celé České republice, prošla v uplynulých týdnech celkovou obnovou a 6. května 2022 se otevřela milovníkům kávy z řad Pražanů i zahraničních turistů v novém, svěžím kabátě. Útulný interiér s klenutými stropy je jako stvořený pro setkávání s přáteli, pracovní schůzky i poklidné vychutnávání šálku oblíbené kávy.

„Kavárna na Malostranském náměstí bude mít pro Česko vždycky speciální význam,” říká Grzegorz Kazmierczak, regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko. „Proto mám velkou radost, že jsme jí mohli dopřát odpovídající speciální péči. Věřím, že zážitek našich zákazníků teď bude skutečně nezapomenutelný.”

Přijďte oslavit již 14 let Starbucks v České republice a nechte se okouzlit atmosférou kavárny spojující historii se současností. Ochutnat můžete třeba jedinečné ovocné osvěžení v podobě čtyř lahodných Starbucks Refresha® nápojů, některý z ledových čajů nebo kávu v podobě oblíbeného Cold Brew.

Pokud si necháte připravit nápoj do vlastní nádoby, ušetříte vždy 10 Kč, a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu. Nápoj doplňte slanou nebo sladkou svačinkou ze široké nabídky sendvičů či dezertů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist