Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Malostranská kavárna Starbucks

11. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  857 x

Po kompletním redesignu přivítala zákazníky kavárna Starbucks na Malostranském náměstí, která byla vůbec první pobočkou slavného řetězce v Praze.

Malostranská kavárna StarbucksMalostranská kavárna Starbucks

Kavárna Starbucks na Malostranském náměstí 28, která se v roce 2008 stala první vlaštovkou v Praze i celé České republice, prošla v uplynulých týdnech celkovou obnovou a 6. května 2022 se otevřela milovníkům kávy z řad Pražanů i zahraničních turistů v novém, svěžím kabátě. Útulný interiér s klenutými stropy je jako stvořený pro setkávání s přáteli, pracovní schůzky i poklidné vychutnávání šálku oblíbené kávy.

„Kavárna na Malostranském náměstí bude mít pro Česko vždycky speciální význam,” říká Grzegorz Kazmierczak, regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Slovensko. „Proto mám velkou radost, že jsme jí mohli dopřát odpovídající speciální péči. Věřím, že zážitek našich zákazníků teď bude skutečně nezapomenutelný.”

Přijďte oslavit již 14 let Starbucks v České republice a nechte se okouzlit atmosférou kavárny spojující historii se současností. Ochutnat můžete třeba jedinečné ovocné osvěžení v podobě čtyř lahodných Starbucks Refresha® nápojů, některý z ledových čajů nebo kávu v podobě oblíbeného Cold Brew.

Pokud si necháte připravit nápoj do vlastní nádoby, ušetříte vždy 10 Kč, a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu. Nápoj doplňte slanou nebo sladkou svačinkou ze široké nabídky sendvičů či dezertů.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist