Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nestlé pro hrdiny těchto dnů

27. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1452 x

Odhodlání udělat správnou věc, rychlá koordinace práce třech desítek kolegů, a ve finále více než 5 600 kartónů cukrovinek a jiných potravin, které se Nestlé rozhodlo darovat složkám Integrovaného záchranného systému (IZS) jako poděkování za jejich intenzivní nasazení při boji s novým typem koronaviru. Výrobky za téměř milión korun budou tento týden distribuovány do skladů IZS. Část poputuje také do nemocnic a dětem rodičů ze záchranných složek.

Nestlé pro hrdiny těchto dnůNestlé pro hrdiny těchto dnů

„Stačilo několik dnů, aby se myšlenka pomoct těm, kteří jsou v první linii v boji proti šíření koronaviru, proměnila na kamiony plné zboží. Kolegové z různých oddělení napříč firmou neváhali ani vteřinu, spojili síly a připravili vše, co v tom okamžiku mohli dát dohromady pro záchranáře, hasiče, lékaře, zdravotní sestřičky a Policii ČR. Prostě si vážíme hrdinů těchto dnů. Touto pozorností bychom jim chtěli pomoct doplnit energii a na okamžik zpříjemnit práci. Děkujeme za všechno, co v těchto dnech dělají pro ochranu zdraví nás všech,“ říká Vratislav Janda, ředitel pro korporátní záležitosti Nestlé Česko a Slovensko.

Výrobky značek Bon Pari, DELI, Energy Jelly, JOJO, Kit Kat, Nescafé, Nescafé Dolce Gusto, Cereálie Nestlé, Nestlé dětská výživa, SFINX Slavia, ORION, ORION Modré z nebe a Studentská pečeť budou rozděleny mezi složky IZS, tedy Hasičskému záchrannému sboru, Zdravotnické záchranné službě a Policii ČR. Další část bude distribuována pro FN Motol, Nemocnici na Homolce, FN Olomouc a FN Brno. A poslední část je určena pro zařízení poskytující péči dětem rodin ze složek IZS.

Nestlé byla jednou z prvních společností v Česku, které zaváděly přísná preventivní opatření proti šíření koronaviru s cílem ochránit zdraví svých zaměstnanců a zajistit bezpečný provoz svých závodů. „Jako největší potravinářská firma v Česku vnímáme svou odpovědnost při zajišťování dodávek potravin a nápojů českým spotřebitelům. Díky nasazení a obětavé práci zaměstnanců ve výrobě, distribuci a v terénu, a také díky jejich disciplíně při aplikaci preventivních opatření, naše společnost pokračuje v plném provozu a vyrábíme potraviny pro české domácnosti ve všech třech závodech v České republice,“ dodává V. Janda.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist