Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nestlé pro hrdiny těchto dnů

27. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  990 x

Odhodlání udělat správnou věc, rychlá koordinace práce třech desítek kolegů, a ve finále více než 5 600 kartónů cukrovinek a jiných potravin, které se Nestlé rozhodlo darovat složkám Integrovaného záchranného systému (IZS) jako poděkování za jejich intenzivní nasazení při boji s novým typem koronaviru. Výrobky za téměř milión korun budou tento týden distribuovány do skladů IZS. Část poputuje také do nemocnic a dětem rodičů ze záchranných složek.

Nestlé pro hrdiny těchto dnůNestlé pro hrdiny těchto dnů

„Stačilo několik dnů, aby se myšlenka pomoct těm, kteří jsou v první linii v boji proti šíření koronaviru, proměnila na kamiony plné zboží. Kolegové z různých oddělení napříč firmou neváhali ani vteřinu, spojili síly a připravili vše, co v tom okamžiku mohli dát dohromady pro záchranáře, hasiče, lékaře, zdravotní sestřičky a Policii ČR. Prostě si vážíme hrdinů těchto dnů. Touto pozorností bychom jim chtěli pomoct doplnit energii a na okamžik zpříjemnit práci. Děkujeme za všechno, co v těchto dnech dělají pro ochranu zdraví nás všech,“ říká Vratislav Janda, ředitel pro korporátní záležitosti Nestlé Česko a Slovensko.

Výrobky značek Bon Pari, DELI, Energy Jelly, JOJO, Kit Kat, Nescafé, Nescafé Dolce Gusto, Cereálie Nestlé, Nestlé dětská výživa, SFINX Slavia, ORION, ORION Modré z nebe a Studentská pečeť budou rozděleny mezi složky IZS, tedy Hasičskému záchrannému sboru, Zdravotnické záchranné službě a Policii ČR. Další část bude distribuována pro FN Motol, Nemocnici na Homolce, FN Olomouc a FN Brno. A poslední část je určena pro zařízení poskytující péči dětem rodin ze složek IZS.

Nestlé byla jednou z prvních společností v Česku, které zaváděly přísná preventivní opatření proti šíření koronaviru s cílem ochránit zdraví svých zaměstnanců a zajistit bezpečný provoz svých závodů. „Jako největší potravinářská firma v Česku vnímáme svou odpovědnost při zajišťování dodávek potravin a nápojů českým spotřebitelům. Díky nasazení a obětavé práci zaměstnanců ve výrobě, distribuci a v terénu, a také díky jejich disciplíně při aplikaci preventivních opatření, naše společnost pokračuje v plném provozu a vyrábíme potraviny pro české domácnosti ve všech třech závodech v České republice,“ dodává V. Janda.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist