Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Otevřeme Česko!

4. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  3737 x

Vážení přátelé, kamarádi, kolegové, skoro to vypadalo, že nás boj s bezprávím, neschopností a vládou, přestal bavit. Nepřestal, kromě aktivních protestů (otevřené podniky) jsme pracovali na ostatních cestách, jak se domoci práv a svobod, které nám zaručuje naše ústava.

Otevřeme Česko!Otevřeme Česko!

Předně se s naší Peticí za normální svět – otevřeme Česko blížíme k prvnímu cíli a to 10 tisícům podpisů. Na druhé koleji připravujeme demonstrace, viz. odkaz níže. Třetí důležitou částí naší práce je komunikace s lidmi. Začali jsme objíždět republiku a vysvětlovat našim spoluobčanům, co a proč děláme. Níže také přidávám naše zhodnocení práce vlády ČR.

Na závěr najdete naše prohlášení a memento, které je nejdůležitější.

Demonstrace
V neděli 3. ledna 2020 proběhla poklidná demonstrace „Řetěz půllitrů a skleniček se svíčkami". Je to poslední pasivní upozornění na kritickou situaci malých a střeních firem a živnostníků, jejich zaměstnanců a rodin, svobodných matek, umělců, sportovců i obyčejných lidí. Foto zde...

10. ledna je plánována „Demonstrace za svobodu a zodpovědnost", kterou pořádáme spolu s dalšími subjekty na Staroměstském náměstí, kde bude mnoho našich kolegů z jiných odvětví.

Na obou demonstracích vás rád uvítám a odpovím na vaše otázky.

Zhodnocení práce vlády ČR

Výsledek práce vlády ČR, po neustálém devastování firem, živnostníků, vzdělání, psychiky lidí, je katastrofální. Děti nechodí do školy, firmy jsou zavřené, zakazuje se vycházet, zakazuje se zpívat, zakazuje se sportovat, zakazuje se umění. Policie násilím vniká do soukromí. Honí lidi v nočních hodinách, přijímá stovky udání, která musí řešit.

A výsledek?

Počty denních nakažených v závěru roku stouply k 18 tisícům. Nejvíce za celý rok. Krachují desítky firem a živnostníků. Lidé si berou životy, rozvádí se, propadají drogám a alkoholu. Roste nenávist a hrozí násilí. Udáváme se.

A naše vláda?

Jsou nutná tvrdší opatření, situace je vážná, spolu to dáme", premiér ve svetru se sobem. Novoroční projev zakončil pan premiérem bonmotem „Byli jsme před covidem, budeme i po něm". To však jistě mluvil o sobě a svém okolí. Lidé, kteří odešli z tohoto světa na následky chudoby, covidu nebo závislosti, tento výrok nedocení.

Nevím, jak dlouho chtějí naši zákonodárci klopit hlavy, odcházet při hlasování, mlčet a tolerovat mocenský diktát vlády ČR, kam až chtějí pustit tuto hru, ale my už nebudeme přihlížet diktatuře několika ministrů. Nebudeme odcházet při hlasování, nebudeme mlčet při bezpráví.

Budeme hledat všechny cesty, jak donutit vládu ČR, potažmo premiéra ke splnění našich požadavků v následném prohlášení.

Prohlášení

Vyzýváme premiéra a vládu ČR:
- Zrušte okamžitě veškerá vládní nařízení. Otevřete ekonomiku a školství.
- Zaveďte program na ochranu postižených skupin.
- Kompenzujte ihned zpětně tržby uzavřeným provozům tak, jako kompenzujete mzdy našim zaměstnancům.
- Přijměte osobní odpovědnost za tento stav a odejděte.

Memento

Vážení spoluobčané, po dlouhém období blahobytu jsme díky našemu pohodlí zapomněli na naše základní hodnoty. Koho by dnes zajímala morálka, svoboda nebo právo, když má nové auto, byt a každý den plný talíř. Nač chodit ven, když je vše online. Proč někomu pomáhat, když to sami nepotřebujeme.

Z naší bohaté historie víme, že tento stav je předzvěst změn. Změn, které přináší bolest a utrpení.

Ještě stále však máme čas. Vstaňte a zajímejte se. Poslouchejte a čtěte. Mluvte a buďte slyšet. Každý z nás má svůj hlas. Střežte ho a nedovolte ho potlačit strachem, neznalostí nebo momentální konzumní spokojeností.

Děkuju Vám všem za trpělivost při čtení a podporu, kterou nám dáváte.
Na viděnou.
Váš Jakub Olbert, Restaurace a sportovní areál Šeberák

Zdroj: FB Restaurace a sportovní areál Šeberák

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist