Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pod slupkou: magazín UGO

19. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  1094 x

Síť Freshbarů a Salaterií UGO uvádí nový zákaznický časopis s názvem Pod slupkou. Zákazníci získají „čerstvé listy“ zdarma v kterékoliv UGO provozovně v Čechách a na Slovensku. Informačně šťavnaté první číslo vychází i ve slovenské verzi Pod šupkou. Celkový náklad je 24 000 kusů.

Pod slupkou: magazín UGOPod slupkou: magazín UGO

Tištěný magazín chce nabízet informace k tématům, která UGO fandy zajímají: ať už je to odpovědný přístup k čerstvým surovinám, ovoci a zelenině a šetrný způsob jejich zpracování nebo důraz na zdravý životní styl. Cílovu skupinou jsou jak zákazníci, tak zaměstnanci a obchodní partneři značky. Další číslo čtvrtletníku vyjde v květnu letošního roku.

Bio potraviny a ekologie dnes rezonují společností, v médiích i na sociálních sítích. Našim zákazníkům nabízíme možnost zastavit se a spolu s osvěžujícím drinkem nebo chutným salátem se dozvědět i něco nového. Zajímavou a zábavnou formou se snažíme dívat se na věci z jiného konce. Pod slupkou najdete víc než jen pár povrchních dojmů,“ říká zakladatel a spolumajitel značky UGO Marek Farník.

Leitmotivem prvního vydání je téma surovina. Rubrika Rovnováha představuje koncept Zdravého talíře, v rubrice Poctivost hovoří jeden z dodavatelů české mrkve o přechodu z konvenčního zemědělství na bio produkci a rubrika Odpovědnost potvrzuje filozofii, kterou se firma chce ubírat, tedy že nejlepší obal je ten, který nevznikne. V časopise nechybí ani originální recept na sezónní salát od dvorního šéfkuchaře salaterií, Tomáše Poláka.

Tištěný magazín Pod slupkou připravilo UGO ve spolupráci s obsahovou agenturou Boomerang Communication. Magazín Pod slupkou / Pod šupkou je volně k dispozici v kterékoliv UGO Salaterii a Freshbaru. Seznam všech provozoven najdete na www.ugo.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist