Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Přijďte na Jarmark chutí do Teplic

26. srpen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1359 x

Chuť jíst, chuť vařit, chuť sportovat, chuť relaxovat, chuť žít. A jaké jsou ty vaše chutě? Přijďte v pátek 24. září na Jarmark chutí, na kolonádu domu kultury Teplice. Připravili jsme pro vás přednášky o výživě, trhy se zajímavými produkty a bohatý doprovodný program, vaření na podiu s Markétou Hrubešovou. Soutěžte s námi o ceny a pošlete nám svůj rodinný recept.

Přijďte na Jarmark chutí do TeplicPřijďte na Jarmark chutí do Teplic

Přibližně dva roky přemýšlíme jak vybrané přednášky od odborníků z konferencí Výživa a zdraví, které se konají již 25 let v Teplicích, předat veřejnosti a především mladé generaci vhodnou formou. Tato doba nás přesvědčuje o tom, že je nutné vzdělávání ve výživě a zdraví. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník Jarmarku chutí touto cestou. Nebude to jen o chuti jíst, ale i sportovat, cestovat, relaxovat, vzdělávat se ..... v tuto chvíli máme cca 27 chutí a stále doplňujeme :-)

Uzavřeli jsme spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy Praha, UJEP Ústí nad Labem, ZÚ Ústí nad Labem, Státním zdravotním ústavem Praha. Chceme mít silné zastoupení odborníků a propojit širokou veřejnost přímo s přednášejícími.

Akce je určena pro širokou veřejnost a bude se konat v pátek 24.9. v Teplicích.
Je rozdělena na 2 části. V Kolonádě domu kultury, kde budou umístěné stánky partnerů. A v kinosále, kde budou od 10.00 hod. probíhat přednášky, které jsou v dopolední části určené především pro střední školy a vysoké školy zaměřené na zdraví, zdravou stravu a v té odpolední části pro širokou veřejnost.
Akce bude doplněna o doprovodný program: Vaření na pódiu s Markétou Hrubešovou, měření základních tělesných parametrů, cholesterolu, soutěže pro děti o zdravé stravě, sportovní soutěže...

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist