Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Přijďte na Jarmark chutí do Teplic

26. srpen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1949 x

Chuť jíst, chuť vařit, chuť sportovat, chuť relaxovat, chuť žít. A jaké jsou ty vaše chutě? Přijďte v pátek 24. září na Jarmark chutí, na kolonádu domu kultury Teplice. Připravili jsme pro vás přednášky o výživě, trhy se zajímavými produkty a bohatý doprovodný program, vaření na podiu s Markétou Hrubešovou. Soutěžte s námi o ceny a pošlete nám svůj rodinný recept.

Přijďte na Jarmark chutí do TeplicPřijďte na Jarmark chutí do Teplic

Přibližně dva roky přemýšlíme jak vybrané přednášky od odborníků z konferencí Výživa a zdraví, které se konají již 25 let v Teplicích, předat veřejnosti a především mladé generaci vhodnou formou. Tato doba nás přesvědčuje o tom, že je nutné vzdělávání ve výživě a zdraví. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník Jarmarku chutí touto cestou. Nebude to jen o chuti jíst, ale i sportovat, cestovat, relaxovat, vzdělávat se ..... v tuto chvíli máme cca 27 chutí a stále doplňujeme :-)

Uzavřeli jsme spolupráci s 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy Praha, UJEP Ústí nad Labem, ZÚ Ústí nad Labem, Státním zdravotním ústavem Praha. Chceme mít silné zastoupení odborníků a propojit širokou veřejnost přímo s přednášejícími.

Akce je určena pro širokou veřejnost a bude se konat v pátek 24.9. v Teplicích.
Je rozdělena na 2 části. V Kolonádě domu kultury, kde budou umístěné stánky partnerů. A v kinosále, kde budou od 10.00 hod. probíhat přednášky, které jsou v dopolední části určené především pro střední školy a vysoké školy zaměřené na zdraví, zdravou stravu a v té odpolední části pro širokou veřejnost.
Akce bude doplněna o doprovodný program: Vaření na pódiu s Markétou Hrubešovou, měření základních tělesných parametrů, cholesterolu, soutěže pro děti o zdravé stravě, sportovní soutěže...

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist