Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rakytníkové sady Ovocňák

2. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  1642 x

Dárkové sady od Ovocňáka jsou univerzálním dárkem téměř pro každého. Protože každý si rád pochutná a přitom jen tak mimochodem doplní vitamíny, a tím posilní imunitu. Jejich základem je totiž rakytník pěstovaný ve vlastních sadech a ochutnáte ho v nich hned na pět způsobů.

Rakytníkové sady OvocňákRakytníkové sady Ovocňák

Rakytníková radost

Věděli jste, že rakytník obsahuje 10 x více vitamínu C než třeba takový pomeranč? To je teprve začátek dlouhého seznamu jeho benefitů. Obsahuje také spoustu minerálů, výborně chutná a ten pěstovaný v Ovocňákových sadech má navíc nakročeno k certifikaci BIO. Můžete si být jistí, že pokud své blízké tímto rakytníkovým balíčkem obdarujete, dáváte jim pouze to, co jejich tělu prospívá. Pro žádné konzervanty ani další nesmysly nezbývá místo. Specialitou tohoto balíčku je džem rakytník-hruška, jehož sladkokyselá chuť si báječně rozumí s pečivem i  vánočním cukrovím. Netradiční džem v sadě Ovocňák doplnil o rakytníkovou šťávu lisovanou za studena a sypaný rakytníkový čaj.

První dárková rakytníková sada obsahuje 250 ml rakytníkové šťávy, 50 g sypaného 100% rakytníkového čaje a 200 g džemu rakytník-hruška. Pořídíte na www.ovocnak.cz za 379 Kč.

Čajový dýchánek bez zrnka cukru

Rakytník najdete i ve druhém balíčku, který si Ovocňák na letošní Vánoce připravil. Toto elegantní dárkové balení jistě potěší všechny milovníky čajů. Najdete zde totiž Ovocňákův ručně sbíraný rakytníkový čaj s meduňkou. Vynikající je ale i s ledem a k úplné dokonalosti mu pomůže kapka 100% rakytníkového sirupu, který je také součástí balení. Ten neobsahuje ani zrnko přidaného cukru, přitom je to sirup! Aby bylo z čeho pít, doplnil Ovocňák tuto vánoční nadílku o plecháček, který se hodí snad v každé kuchyni i po dopití tekutých částí balíčku.

Dárková sada s plecháčkem obsahuje 50 g sypaného rakytníkového čaje s meduňkou, 250 ml rakytníkového sirupu a modrý plecháček s logem ve vintage provedení. Pořídíte na www.ovocnak.cz za 379 Kč.

Obě dárková balení mají elegantní obal a vy tak nemusíte řešit balicí papír ani izolepu. A darovat zdraví je vždycky dobrý nápad, obzvlášť, když tak dobře chutná!

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist