Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Společnost Kofola chystá výstavbu nového sídla

10. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  1008 x

Součástí projektu bude interaktivní návštěvnická stezka, která představí historii značky i stejnojmenné společnosti. Dynamicky rostoucí společnost Kofola změní ve výhledu dvou let svou ostravskou adresu. Z Poruby přesune své sídlo do Dolních Vítkovic.

Společnost Kofola chystá výstavbu nového sídlaSpolečnost Kofola chystá výstavbu nového sídla

Naskytla se nám výjimečná příležitost – stát se součástí Dolní oblasti Vítkovice, která se v posledních letech proměnila na jedinečné vzdělávací, společenské a kulturní centrum. Právě zde jsme zakoupili budovu Nových koupelen, které bychom rádi vdechli nový život,“ uvádí René Musila, provozní ředitel Skupiny Kofola.

Společným cílem Kofoly a Dolních Vítkovic je revitalizovat budovu Nových koupelen a vytvořit v ní moderní sídlo společnosti Kofola, které bude obohaceno o unikátní návštěvnickou stezku. „Díky ní se budou moci návštěvníci seznámit nejen s historií Kofoly, poznat firemní kulturu stejnojmenné společnosti, ale projít si i netradiční zážitkovou trasu,“ doplňuje Jana Ptačinská Jirátová, manažerka komunikace Kofoly ČeskoSlovensko.

Spojení atraktivní ostravské lokality a tradice, kterou v sobě nese značka Kofola, je ideální výzvou pro ambiciózní plán. Ten by však nebylo možné zrealizovat bez podpory Evropské unie, resp. Ministerstva pro místní rozvoj.

Vzhledem k tomu, že jde o přestavbu památkově chráněné budovy, jejíž revitalizace nese značné náklady, těší nás, že se nám podařilo na realizaci projektu získat dotaci Integrovaného regionálního operačního programu MMR ČR. Rádi bychom s realizací začali v první polovině roku 2020,“ uzavírá René Musila.

Nové koupelny by se tak mohly stát další zajímavou turistickou destinací v Moravskoslezském kraji. Dokončení prací je odhadováno do roku 2022, kdy by měla být budova otevřena nejen zaměstnancům Kofoly, ale i návštěvníkům.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist