Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Společnost Kofola chystá výstavbu nového sídla

10. únor 2020  České nápoje   komentáře (0)  1737 x

Součástí projektu bude interaktivní návštěvnická stezka, která představí historii značky i stejnojmenné společnosti. Dynamicky rostoucí společnost Kofola změní ve výhledu dvou let svou ostravskou adresu. Z Poruby přesune své sídlo do Dolních Vítkovic.

Společnost Kofola chystá výstavbu nového sídlaSpolečnost Kofola chystá výstavbu nového sídla

Naskytla se nám výjimečná příležitost – stát se součástí Dolní oblasti Vítkovice, která se v posledních letech proměnila na jedinečné vzdělávací, společenské a kulturní centrum. Právě zde jsme zakoupili budovu Nových koupelen, které bychom rádi vdechli nový život,“ uvádí René Musila, provozní ředitel Skupiny Kofola.

Společným cílem Kofoly a Dolních Vítkovic je revitalizovat budovu Nových koupelen a vytvořit v ní moderní sídlo společnosti Kofola, které bude obohaceno o unikátní návštěvnickou stezku. „Díky ní se budou moci návštěvníci seznámit nejen s historií Kofoly, poznat firemní kulturu stejnojmenné společnosti, ale projít si i netradiční zážitkovou trasu,“ doplňuje Jana Ptačinská Jirátová, manažerka komunikace Kofoly ČeskoSlovensko.

Spojení atraktivní ostravské lokality a tradice, kterou v sobě nese značka Kofola, je ideální výzvou pro ambiciózní plán. Ten by však nebylo možné zrealizovat bez podpory Evropské unie, resp. Ministerstva pro místní rozvoj.

Vzhledem k tomu, že jde o přestavbu památkově chráněné budovy, jejíž revitalizace nese značné náklady, těší nás, že se nám podařilo na realizaci projektu získat dotaci Integrovaného regionálního operačního programu MMR ČR. Rádi bychom s realizací začali v první polovině roku 2020,“ uzavírá René Musila.

Nové koupelny by se tak mohly stát další zajímavou turistickou destinací v Moravskoslezském kraji. Dokončení prací je odhadováno do roku 2022, kdy by měla být budova otevřena nejen zaměstnancům Kofoly, ale i návštěvníkům.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist