Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Street Food Festival v pivovaru Velké Popovice

9. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  692 x

Asijské delikatesy, čerstvé ryby, šťavnaté burgery, exotická masa i hmyzí speciality, sladké španělské koblihy churros, rolovaná zmrzlina… a poctivé velkopopovické pivo! Den ve společnosti dobrého jídla a pití můžete prožít na Street Food Festivalu, který se koná v pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy v sobotu 20. srpna od 10 do 17 hodin. Vstup je zdarma.

Sobotní odpoledne v pivovaru Velké Popovice nabídne nejen mimořádný gastronomický zážitek, ale také kreativní dílny či malování na obličej pro děti i komentované prohlídky malebného pivovaru, jehož historie se začala psát už v roce 1874. Prohlídková trasa zahrnuje současnou i historickou varnu, expozici pivních obalů, ochutnávku nefiltrovaného Kozla přímo v pivovarských sklepech a seznámení s živým maskotem pivovaru – kozlem Oldou. Online prodej vstupenek na prohlídky: https://tickets.prazdroj.cz/prohlidka-pivovaru-po-stopach-kozla

Chcete-li si užít výlet do Velkých Popovic opravdu naplno, bez starostí s parkováním či kolonami, vydejte se na cestu vláčkem Kozel expres – speciálním motorákem z řady 810 v retro nátěru z 80. let, který vyjíždí v 10:15 hodin z pražského Hlavního nádraží a odveze vás přímo do pivovaru. Na cestu zpět do Prahy se pak vydá v 16.45. Cena jednosměrné jízdenky je 100 Kč. Jízdenky na Kozel expres zakoupíte online: cesta tam a cesta zpět.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist