Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

UGO Očistný půst

26. srpen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1181 x

UGO opět startuje racionální program pro regeneraci organismu a podporu samočistící schopnosti těla, UGO Očistný půst. Je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří si před podzimní a zimní virovou sezónou chtějí osvojit nebo zlepšit dodržování správné životosprávy. Důraz na prevenci je klíčovým stavebním prvkem pro posílení imunity.

UGO Očistný půstUGO Očistný půst

Populární koncept kombinuje tři tzv. čisté dny se třemi dny na šťávách, po kterých následuje další trojice čistých dnů. Šťávy mají vybalancované receptury s vysokým podílem zeleniny, vlákniny a superpotravin, jako jsou chlorella, maca nebo matcha čaj a výluh z kopřiv. Během devíti dní určených regeneraci organismu se dodržuje základní princip tzv. přerušovaného půstu.

Odborný garant projektu, MUDr. Ondřej Nývlt, vysvětluje: „Přerušovaný půst je metodou prospěšnou pro zvýšení stresové odolnosti buněk a nastartování správné funkce imunitního systému. Během něj se likvidují staré a opotřebené buňky, které jsou nahrazené novými, plně funkčními. Den máte rozdělený na dvě období: 8:16 hodinám, nebo 10:14 hodinám. Stravujete se jen v kratším období a ve zbylé části nic nekonzumujete. Dny dostanou pevný řád a vědecké studie prokazují pozitivní efekt této metody u obézních, lidí trpících inzulínovou rezistencí či kardiovaskulárními obtížemi, zotavujících se po operacích a dalších.“[1]

Dvanáct půl litrových šťáv vyrobených z čerstvých surovin, čaj Leros Imunita Max s echinaceou a sedmikráskou i doporučené jídelníčky kdykoliv dostupné online, jsou skvělým startem ke změně životního stylu.

Na vývoji programu se podílela trojice odborníků: kromě odborného garanta MUDr. Ondřeje Nývlta také Monika Divišová a Dipl. Ing. Ivan Mach, CSc. Nosným principem je vedle přerušovaného půstu důraz na správný a vyvážený jídelníček pro „čisté dny“, vyřazení nevhodných druhů potravin, které tělo zbytečně zatěžují, jako je alkohol, káva či průmyslově zpracované potraviny bez podstatných živin. Naopak dbali na dodání všech potřebných mikroživin: vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a fytonutrientů a vysoký obsah vlákniny. Právě ta udržuje naše střeva ve zdravém stavu, aby se živiny mohly dobře vstřebávat. Dospělý člověk jí potřebuje zhruba 30 g denně a v rámci UGO Očistného půstu tuto příjmovou hranici překročíte. I to je jeden z benefitů  programu.

  • Registrace začínají 9. září a trvají až do 4. října 2020.
  • Letos poprvé lze objednávat pouze online, platit bezhotovostně a zcela bezpečně.
  • Termíny vyzvednutí či doručení programu UGO Očistný půst začínají 20. října 2020.
  • Kompletní sadu UGO Očistný půst pořídíte za 1 590 Kč.
  • Ceny dopravy a slevy pro všechny, kteří už program absolvovali, najdete na webu www.ugoocista.cz.

Odborný garant MUDr. Ondřej Nývlt: „Spojuju poznatky moderní medicíny s nutričním poradenstvím.“

Odborným garantem UGO Očistného půstu je prezident Aliance výživových poradců ČR. Jako lékař pracoval na kardiochirurgickém oddělení v pražském IKEM, pro farmaceutické firmy a výzkumy a přednáší na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, vyučuje na kurzech pro výživové poradce a hostuje na odborných konferencích.


[1] DE CABO, PH.D., Rafael a Mark P. MATTSON, PH.D., L. LONGO, M.D., Dan, ed. Effects of Intermittent Fasting on Health, Aging, and Disease. The NEW ENGLAND JOURNAL of MEDICINE. 2020.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist