Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zaměstnanci Mattoni 1873 mají nadstandardní odměny

12. březen 2024  České nápoje   komentáře (0)  276 x

Mattoni 1873, největší středoevropský výrobce a distributor nealkoholických nápojů s 3 400 zaměstnanci a 11 výrobními závody v 8 zemích, zvyšuje platy. Zároveň firma rozdala napříč evropským holdingem celofiremní bonusy za úspěšný loňský rok a nad rámec všeho vyplatila ještě půl dalšího platu navíc. Na tyto mimořádné odměny vynaložila Mattoni 1873 takřka 143 milionů korun. Společnost tak chce ocenit své zaměstnance za jejich výkony a zároveň je podpořit v době růstu životních nákladů a vysoké inflace.

Zaměstnanci Mattoni 1873 mají nadstandardní odměnyZaměstnanci Mattoni 1873 mají nadstandardní odměny

Nesmírně si vážím práce našich zaměstnanců. Jen díky nim se může firma rozvíjet a prosperovat i v obtížných dobách velkých výzev. Zároveň se vysoká inflace a růst životních nákladů dotýkají všech zemí, proto jsme rozhodli o navýšení platů napříč holdingem Mattoni 1873 a jako poděkování za skvěle odvedenou loňskou práci jsme našim lidem k ročnímu bonusu vyplatili navíc polovinu dalšího platu,” vysvětlil výkonný prezident a majitel společnosti Alessandro Pasquale. Mimořádný bonus se týká všech smluvních zaměstnanců, kteří odpracovali alespoň polovinu roku 2023 a jsou i nadále ve společnosti zaměstnáni.

Celý středoevropský holding Mattoni 1873 dosáhl v roce 2023 historicky nejvyšších tržeb ve výši 21,8 mld. Kč. „O tento úspěch se zasloužili především naši zaměstnanci a já jsem přesvědčený, že investovat do nich je jedním z nejlepších kroků, které můžeme udělat pro budoucnost firmy,“ doplnil Alessandro Pasquale.

Zvýšení platů a vyplacení bonusů se týká jak zaměstnanců na nevýrobních pozicích, tak ve výrobních závodech, které stáčejí přírodní minerální a pramenité vody, ale také džusy, limonády či ledové čaje. Pod křídla Mattoni 1873 patří celkem 39 značek z Česka, Rakouska, Slovenska, Maďarska, Bulharska, Srbska a dalších států, celkem z 8 zemí.

Mattoni 1873 dlouhodobě rozvíjí svou HR strategii zaměřenou na své lidi a nabízí jim množství benefitů nad rámec běžné praxe. Zároveň klade důraz na rovnováhu mezi prací a volným časem svých zaměstnanců a podporuje rodiče s malými dětmi, kteří mohou zaměstnanecké benefity využívat i během rodičovské dovolené. Zaměstnanci mají k dispozici také dny volna navíc, například volno na první školní den jejich dětí a 3 další placené rodinné dny nad rámec 25 dní dovolené.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist