Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zkuste jarní UGO Očistu

6. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1452 x

I v letošním roce bude UGO prostřednictvím uceleného devítidenního očistného programu pomáhat s restartem těla po zimě. Ve čtyřech dubnových termínech nabídne zájemcům prostřednictvím šťáv „infuzi“ vitamínů, kterou podpoří výluh z kopřiv a nově i detoxikační čaj LEROS. Chybět nebude ani online nutriční poradna a aplikace s meditacemi Deepaka Chopry.

Zkuste jarní UGO OčistuZkuste jarní UGO Očistu

Zdraví je výsledkem rovnováhy mezi tělem, myslí a duší, a proto je pro každého člověka čas od času důležité na pár dní zpomalit a uvést tyto složky života do souladu. Právě na to se v posledních letech specializuje devítidenní program UGO Očista, který s pomocí šťáv, meditací a každodenních inspirací pomáhá lidem tuto rovnováhu nastolit.

Co vlastně UGO Očista obsahuje?

UGO Očista je ucelený devítidenní program, během něhož díky zeleninovým a ovocným šťávám vyčistíte tělo, pomůžete mu zregenerovat se a načerpat energii.

Prostřednictvím UGO Očisty získáte 7,5 litru unikátních šťáv na tři dny, které obsahují nejen ovoce, zeleninu, bylinky a koření, ale letos poprvé i nutričně bohatý výluh z kopřiv. Vaše tělo tak dostane „infuzi“ vitamínů a minerálních látek, které po zimě tolik potřebuje. Součástí programu je také doporučení, jak si sestavit třídenní jídelníček „před“ a „po“ konzumaci šťáv, dále pak nutriční online poradna, mobilní aplikace s meditacemi Deepaka Chopry, průvodce UGO Očistou a letos poprvé i čaj LEROS, který podporuje detoxikaci organismu.

Jak se zapojit?

Do jarních termínů UGO Očisty se lze registrovat od 4. – 27. 3. 2019 na webových stránkách www.ugoocista.cz. Samotná UGO Očista pak bude probíhat ve čtyřech vybraných termínech, konkrétně od 5. – 7. dubna, 9. – 11. dubna, 12. – 14. dubna a 16. – 18. dubna.

Jak získat UGO šťávy?

Šťávy bude možné vyzvednout ve Freshbarech a Salateriích UGO buď první den termínu UGO Očisty všechny naráz (termíny pátek - neděle), nebo postupně každé ráno (termíny úterý - čtvrtek).

Cena programu je 1790 Kč. Více informací včetně přihlášky najdete na www.ugoocista.cz.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist