Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zkuste jarní UGO Očistu

6. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  609 x

I v letošním roce bude UGO prostřednictvím uceleného devítidenního očistného programu pomáhat s restartem těla po zimě. Ve čtyřech dubnových termínech nabídne zájemcům prostřednictvím šťáv „infuzi“ vitamínů, kterou podpoří výluh z kopřiv a nově i detoxikační čaj LEROS. Chybět nebude ani online nutriční poradna a aplikace s meditacemi Deepaka Chopry.

Zkuste jarní UGO OčistuZkuste jarní UGO Očistu

Zdraví je výsledkem rovnováhy mezi tělem, myslí a duší, a proto je pro každého člověka čas od času důležité na pár dní zpomalit a uvést tyto složky života do souladu. Právě na to se v posledních letech specializuje devítidenní program UGO Očista, který s pomocí šťáv, meditací a každodenních inspirací pomáhá lidem tuto rovnováhu nastolit.

Co vlastně UGO Očista obsahuje?

UGO Očista je ucelený devítidenní program, během něhož díky zeleninovým a ovocným šťávám vyčistíte tělo, pomůžete mu zregenerovat se a načerpat energii.

Prostřednictvím UGO Očisty získáte 7,5 litru unikátních šťáv na tři dny, které obsahují nejen ovoce, zeleninu, bylinky a koření, ale letos poprvé i nutričně bohatý výluh z kopřiv. Vaše tělo tak dostane „infuzi“ vitamínů a minerálních látek, které po zimě tolik potřebuje. Součástí programu je také doporučení, jak si sestavit třídenní jídelníček „před“ a „po“ konzumaci šťáv, dále pak nutriční online poradna, mobilní aplikace s meditacemi Deepaka Chopry, průvodce UGO Očistou a letos poprvé i čaj LEROS, který podporuje detoxikaci organismu.

Jak se zapojit?

Do jarních termínů UGO Očisty se lze registrovat od 4. – 27. 3. 2019 na webových stránkách www.ugoocista.cz. Samotná UGO Očista pak bude probíhat ve čtyřech vybraných termínech, konkrétně od 5. – 7. dubna, 9. – 11. dubna, 12. – 14. dubna a 16. – 18. dubna.

Jak získat UGO šťávy?

Šťávy bude možné vyzvednout ve Freshbarech a Salateriích UGO buď první den termínu UGO Očisty všechny naráz (termíny pátek - neděle), nebo postupně každé ráno (termíny úterý - čtvrtek).

Cena programu je 1790 Kč. Více informací včetně přihlášky najdete na www.ugoocista.cz.

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist