Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Gurmánský BOSCH FRESH FESTIVAL nově i v Českých Budějovicích!

10. leden 2017  České nápoje   komentáře (0)  1855 x

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití BOSCH FRESH FESTIVAL, který má již sedmiletou tradici, zavítá na jaře 2017 poprvé do Jihočeského kraje a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Svým podtitulem OCHUTNEJ SVĚT !, láká návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates.

Gurmánský BOSCH FRESH FESTIVAL nově i v Českých Budějovicích!Gurmánský BOSCH FRESH FESTIVAL nově i v Českých Budějovicích!

Jak je již pro tento festival řadu let zvykem, nepůjde jen o „farmářské trhy na náměstí“, nýbrž o velkolepý víkend doslova nabitý bohatým programem. Návštěvníci se mohou těšit na několik pódií, z nichž dominantní bude hlavní cooking stage, na které se vystřídají taková esa, jakými jsou Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák a další, se svými živými show. Velkým lákadlem je rovněž oblíbená workshop stage, kde si lidé můžou se svým oblíbeným kuchařem uvařit jeho
specialitu.

Tím ale program zdaleka nekončí! Po celou dobu konání festivalu můžou návštěvníci degustovat menu TOP restaurací jihočeského regionu, v soutěži si zvolit tu nejlepší z nich, nahlédnout pod pokličky světových kuchyní a zahraniční speciality také ochutnat. Připravena bude zážitková gastronomie, extrémní catering a další netradiční směry moderní gastronomie.

Pro milovníky lahodných moků, jako jsou víno a pivo, budou připraveny ochutnávky z české i zahraniční produkce nejlepších vinařství a představí se známé i menší, či rodinné pivovary. Na festivalu nebude chybět ani množství stánků s delikatesami z celého světa. Na své si přijdou prostě všichni, od pivních nadšenců, přes milovníky světové kuchyně až po rodiny s dětmi.

Věříme, že první ročník festivalu v Českých Budějovicích přiláká, stejně jako na BOSCH FRESH FESTIVALECH v ostatních městech, desetitisíce gurmánů a že se stane inspirací pro všechny, kdo holdují dobrému jídlu a pití“ dodává Petr Jirásek, pořadatel festivalu.

Pro všechny zájemce připravili navíc organizátoři poprvé v historii možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji! Již nyní jsou k dostání v síti Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky. Výhodná cena vstupenky 100 Kč obsahuje jednodenní vstup na kterýkoliv den vybraného festivalu a dárek v hodnotě 40 Kč v podobě oroseného ležáku Pilsner Urquell, který si můžou návštěvníci sami, za asistence a výkladu Mastera Bartendera, načepovat do skla.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist