Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ovocňákova nadílka

14. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  286 x

Sladkosti rozhodně nejsou jediným způsobem jak odměnit hodné děti a uhlí nemusí být to jediné, co dostanou ti, kteří zlobili. Mikulášská nadílka od Ovocňáku přináší samé dobroty a ne náhodou jsou úplně všechny bez přidaných cukrů. Jedná se o skvělý způsob jak děti motivovat, aby jedly více ovoce, protože po Ovocňákovi se všichni můžou utlouct. A to jak malí, tak i velcí.

Ovocňákova nadílkaOvocňákova nadílka

Dvacet čtyři pomocníčků

Rodiče občas potřebují pomoci s tím, jak do potomků dostat více ovoce. Právě proto vymyslel Ovocňák adventní kalendář plný ovocných plátků v osmi příchutích, které poslouží jako sladká svačinka. Jedná se o pořádný ovocný nášup - na 10 gramů plátků je totiž potřeba vylisovat a usušit 75 gramů ovoce. A kromě těch 75 gramů ovoce neobsahují nic jiného, žádné přidané cukry ani další nesmysly. A kdybyste snad náhodou vy nebo vaše ratolesti snědli všechny dobroty z kalendáře před Štědrým dnem, můžete si zkrátit čekání na Ježíška hraním hry, kterou najdete na zadní straně.

Adventní kalendář, 379 Kč. V balení najdete 24 desetigramových ovocných plátků celkem osmi různých druhů, zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Ten nejsladší bonbon

U ovocných plátků zůstává Ovocňák i se svým ovocným bonbonem, který je na Mikuláše jako dělaný, protože jeho obal opravdu připomíná sladkost. Vánoční grafika obalu vám navíc umožňuje napsat, pro koho je nadílka určena a ušetřit tak Mikulášovi případné zmatky. Tento velký ovocný bonbon obsahuje pět různých příchutí ovocných plátků.

Dárkové balení ovocných plátků Bonbon, 69 Kč, sada obsahuje 5x 10 g plátků, zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Mošt v zimním kabátu

Nestárnoucí klasikou v sortimentu Ovocňáku jsou mošty. A ty v zimním kabátě a chutích jsou ideální jako mikulášská nadílka pro děti i dospělé. Jablečný mošt se skořicí nebo se zázvorem jsou skvělé prohřívače. Stačí je krátce ohřát, zachumlat se do deky s knížkou a vychutnávat pohodu. I tyto speciální mošty ve třílitrovém bag-in-box balení mají vánoční grafiku, a vy tak na obal snadno napíšete věnování. Na zadní straně najdete recepty na to, jak horký mošt dozdobit a pro dospělé ho můžete vymazlit kapkou něčeho ostřejšího. :)

Mošty v třílitrovém bag-in-boxu z jablek pěstovaných v Česku a na Slovensku, od 199 Kč. Zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Jednoduše řečeno - pokud chcete do mikulášské nadílky zakomponovat nenápadně ovoce, tak ta od Ovocňáku je ideální „trik” na ty, kdo očekávají sladkosti. ;)

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist