Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Ovocňákova nadílka

14. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  602 x

Sladkosti rozhodně nejsou jediným způsobem jak odměnit hodné děti a uhlí nemusí být to jediné, co dostanou ti, kteří zlobili. Mikulášská nadílka od Ovocňáku přináší samé dobroty a ne náhodou jsou úplně všechny bez přidaných cukrů. Jedná se o skvělý způsob jak děti motivovat, aby jedly více ovoce, protože po Ovocňákovi se všichni můžou utlouct. A to jak malí, tak i velcí.

Ovocňákova nadílkaOvocňákova nadílka

Dvacet čtyři pomocníčků

Rodiče občas potřebují pomoci s tím, jak do potomků dostat více ovoce. Právě proto vymyslel Ovocňák adventní kalendář plný ovocných plátků v osmi příchutích, které poslouží jako sladká svačinka. Jedná se o pořádný ovocný nášup - na 10 gramů plátků je totiž potřeba vylisovat a usušit 75 gramů ovoce. A kromě těch 75 gramů ovoce neobsahují nic jiného, žádné přidané cukry ani další nesmysly. A kdybyste snad náhodou vy nebo vaše ratolesti snědli všechny dobroty z kalendáře před Štědrým dnem, můžete si zkrátit čekání na Ježíška hraním hry, kterou najdete na zadní straně.

Adventní kalendář, 379 Kč. V balení najdete 24 desetigramových ovocných plátků celkem osmi různých druhů, zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Ten nejsladší bonbon

U ovocných plátků zůstává Ovocňák i se svým ovocným bonbonem, který je na Mikuláše jako dělaný, protože jeho obal opravdu připomíná sladkost. Vánoční grafika obalu vám navíc umožňuje napsat, pro koho je nadílka určena a ušetřit tak Mikulášovi případné zmatky. Tento velký ovocný bonbon obsahuje pět různých příchutí ovocných plátků.

Dárkové balení ovocných plátků Bonbon, 69 Kč, sada obsahuje 5x 10 g plátků, zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Mošt v zimním kabátu

Nestárnoucí klasikou v sortimentu Ovocňáku jsou mošty. A ty v zimním kabátě a chutích jsou ideální jako mikulášská nadílka pro děti i dospělé. Jablečný mošt se skořicí nebo se zázvorem jsou skvělé prohřívače. Stačí je krátce ohřát, zachumlat se do deky s knížkou a vychutnávat pohodu. I tyto speciální mošty ve třílitrovém bag-in-box balení mají vánoční grafiku, a vy tak na obal snadno napíšete věnování. Na zadní straně najdete recepty na to, jak horký mošt dozdobit a pro dospělé ho můžete vymazlit kapkou něčeho ostřejšího. :)

Mošty v třílitrovém bag-in-boxu z jablek pěstovaných v Česku a na Slovensku, od 199 Kč. Zakoupíte na eshop.ovocnak.cz.

Jednoduše řečeno - pokud chcete do mikulášské nadílky zakomponovat nenápadně ovoce, tak ta od Ovocňáku je ideální „trik” na ty, kdo očekávají sladkosti. ;)

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist