Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Zapojte se do soutěže o nejlepší vánočku

15. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  488 x

Svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal soutěž pro všechny sedmáky, osmáky a deváťáky ZŠ. Úkol zní jasně: upéct vánočku a pochlubit se s ní světu. Můžete se zapojit až do 18. prosince. Nepromarněte šanci vyhrát poukaz na nákup sportovního vybavení!

Zapojte se do soutěže o nejlepší vánočkuZapojte se do soutěže o nejlepší vánočku

Všichni žáci 7.–9. tříd základních škol, zbystřete! Staňte se na chvilku pekařem a k tomu získejte možnost vyhrát parádní cenu! Zapojte se do soutěže pořádané Svazem pekařů a cukrářů v ČR, jejíž zadání se točí, jak jinak, kolem pečení.

Letošní disciplína je s ohledem na roční dobu předvídatelná, stačí, když upečete vánočku. S tou se pak musíte spolu se zákonným zástupcem vyfotit a fotografii poslat. Nechte poslání na zákonném zástupci a sami raději plánujte, co s případným vyhraným poukazem na nákup sportovního vybavení provedete.

Přesné znění podmínek soutěže naleznete na oficiálních webových stránkách soutěže www.stansepekarem.cz/soutez-upec-vyfot-vyhraj/.

Pokud vás pečení aspoň trochu baví nebo jste pro každou legraci a nebojíte se výzev, vrhněte se na svoji vánočku a zapojte se do soutěže, i kdyby to měla být vaše vánočková premiéra. Třeba právě váš výtvor bude ten nejlepší a příjemná výhra bude vaše. Nic neriskujete, můžete jedině získat,“ vyzývá k soutěži Bohumil Hlavatý, výkonný ředitel Svazu pekařů a cukrářů v ČR.

Fotografie splňující podmínky budou 22. prosince 2022 vyvěšeny na instagramovém profilu @stansepekarem a šest soutěžících, kteří do 31. ledna 2023 získají nejvíce srdíček, vyhraje poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup sportovního vybavení.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist