Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Birell Active s obsahem kofeinu

4. březen 2024  České nápoje   komentáře (0)  421 x

Birell přichází s novou stálou řadou Active, v níž se poprvé na českém trhu objeví varianty nealkoholických radlerů s obsahem kofeinu a zároveň dále rozvíjí nabídku nápojů se sníženým obsahem cukru. Uvedením inovativní stálé řady chce Birell navázat na loňskou mimořádně úspěšnou limitovanou edici.

Birell Active s obsahem kofeinuBirell Active s obsahem kofeinu

Značka Birell jako zakladatel kategorie nealkoholických ochucených piv v posledních letech neustále upevňuje svou pozici lídra na trhu. V minulém roce k tomu významně přispěla velice úspěšná limitovaná edice, která tvořila v některých měsících až 19 % prodeje celé kategorie ochucených nealkoholických piv. Tyto výsledky jsou důkazem, že spotřebitelé rádi objevují nové příchutě a oceňují další benefity, jako je snížený obsah cukru.

„Lidé na našich radlerech oceňují především jejich šťavnatost a chuť svěžího ovoce ve spojení s nejoblíbenějším nealkoholickým pivem na trhu. V nové řadě Active jsme se rozhodli přidat ještě něco navíc, proto některé varianty kromě vitamínu B6, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, nyní obsahují také přídavek kofeinu. Birell Active tak představuje ideální každodenní osvěžení v práci, po jídle nebo kdykoliv člověk pocítí únavu,“ vysvětluje Oliver Jáchymovský, Senior Brand Manager značky Birell.

Vůbec nejoblíbenější příchutí Birellu je Pomelo & Grep. Ta zůstává součástí tradiční řady radlerů tak, jak ji spotřebitelé milují – s přidanými vitamíny, bez konzervantů a umělých barviv. Se stejně skvělou chutí, ale s přidaným kofeinem a vitamínem B6 se nyní populární Pomelo & Grep bude prodávat také jako součást řady Active. Kofeinem a vitamínem B6 budou obohaceny i dvě novinky s originální chutí, Borůvka & Acai a také varianta Citrus mix & Guarana.

Birell Active nabídne rovněž dvě příchutě se sníženým obsahem cukru. Spolu s nejpopulárnější variantou loňské limitované edice Mango & Citron, která tímto přechází do stálé nabídky, se mohou spotřebitelé těšit na novou osvěžující kombinaci Limetka & Citron.

Celkově řada Birell Active nabídne 3 příchutě s kofeinem a 2 příchutě se sníženým obsahem cukru, kterých základem je tradičně nealkoholické pivo Birell Světlý. Kofeinové verze obsahují 10 mg kofeinu na 100 ml, tedy 50 mg v jedné půllitrové plechovce, což je množství, které odpovídá přibližně polovině šálku espressa. Varianty se sníženým obsahem cukru obsahují pouze 3,1 g cukru na 100 ml, což je méně než u většiny slazených limonád. Stejně jako všechny ostatní příchutě Birell, ani tato řada neobsahuje žádné konzervanty.

Nová řada Birell Active bude v obchodech dostupná v 0,5l plechovkách od února roku 2024.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist