Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mattoni Barmanská Výzva

10. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  496 x

Značka Mattoni je se světem barmanů spjata již dlouhá léta. Je organizátorem Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink, a je také oficiální vodou České barmanské asociace. Aktuální koronavirová situace se zásadně dotkla i barmanů. Proto se zrodila Mattoni Barmanská Výzva, ve které značka dává barmanům možnost ukázat svou kreativitu a inspirovat k míchání nealko koktejlů doma.

Mattoni Barmanská VýzvaMattoni Barmanská Výzva

Mattoni Barmanská výzva probíhá na instagramovém účtu Mattoni_czsk. Barmani mají za úkol vymyslet originální koktejl za použití Mattoni perlivé a dalších běžně dostupných surovin, výsledný drink buď natočit nebo vyfotit a včetně receptury jej zveřejnit na svém instagramovém účtu. Každý, kdo se chce do výzvy zapojit, musí také nominovat a v příspěvku označit další tři barmany, @mattoni_czsk a přidat hashtag #MattoniBarmanskaVyzva. Zapojit se do soutěže je možné nejpozději 21. 4., poté budou vybráni finalisté, o jejichž umístění rozhodne svým hlasováním veřejnost. První tři umístění získají finanční odměnu.

https://www.instagram.com/p/B-wBKGEHrna/

„V Mattoni spolupracujeme s barmany již velice dlouho, mnozí z nich se stali našimi přáteli a protože víme, že to teď mají opravdu těžké, chtěli jsme pro ně připravit nějakou formu podpory. V barmanské výzvě na Instagramu se těšíme na kreativitu barmanů, kteří mají připravit nealko koktejl z jednoduchých surovin. Kromě barmanů si pak všechny recepty může z pohodlí domova vyzkoušet kdokoliv a třeba si tak alespoň zpříjemnit den v karanténě,“ vysvětluje manažer značky Mattoni Jan Kolafa.

Pravidla a více informací o výzvě naleznete zde: bit.ly/Pravidla_Mattoni

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist